Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Zamki meblowe


Zamykanie szafek, komód czy biurek oraz kredensów to ważna i niezbędna kwestia. W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne i solidne rozwiązania. Zamki meblowe dostępne w wielu wariantach umożliwią znalezienie najlepszej formy zamykania dla danego mebla. Piękne, opatrzone w charakterystyczne zdobienia oraz wykonane z postarzanej stali, czy żeliwa. Będą ciekawym i wytrzymałym rozwiązaniem na uatrakcyjnienie wyglądu całego pomieszczenia oraz wzbogacenie go w typowo oryginalne i rustykalne akcesoria.


 

 
1

Nasza oferta zamków meblowych to kolekcjach stylowych akcesoriów, z pomocą których zyskają Państwo oryginalne zamknięcie szafek, komód, biurek czy kredensów. Proponujemy bardzo solidnie wykonane zamki meblowe wyrabiane jedną z trzech tradycyjnych metod – jako odlewy żeliwne, ze stali prasowanej lub kute ręcznie przez naszych wykwalifikowanych rzemieślników, dla których rękodzieło jest pasją. W asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju modele zamków, które można dopasować pod konkretny mebel lub styl wykończenia. Wszystkie akcesoria robione w naszych zakładach to piękne rękodzieła pełne kunsztownych zdobień, a przy tym bardzo trwałe i wytrzymałe.

Oferowane przez nasz sklep rustykalne akcesoria, a w tym zamki meblowe wpuszczane, nakładane, puszkowe, uatrakcyjnią pomieszczenie i podkreślą jego dworkowy charakter. Zamki meblowe pasują do mebli, która mają mieć styl retro, vintage czy shabby chic, dlatego będą dobrym półproduktem do kupienia przez osoby zajmujące się produkcją postarzanych mebli na sprzedaż.

Rustykalne zamki meblowe mają wiele funkcji – nie tylko praktycznych, ale także ozdobnych. Pozwalają podkreślić nietuzinkowy charakter mebla oraz umożliwiają jego sprawne zamykanie/otwieranie. Pięknie prezentują się na tle drewnianych masywnych drzwiczek mebli typu komoda, kredens czy szafa. Zamki meblowe oferowane w naszym sklepie są bogato zdobione i wykonane z najwyższej jakości metalu – gwarantujemy ich bezproblemowe i funkcjonalne użytkowanie przez wiele lat.

W ofercie znajduje się kilka rodzajów rustykalnych zamków meblowych. Na przykład zamek baskwilowy to akcesorium wykonane z wysokiej jakości żeliwa, które sprawdzi się w zestawieniu z drewnianymi meblami w starym stylu. W zestawie z zamkiem zapewniamy komplet akcesoriów mocujących, czyli wkręty i prowadniki. Do wyboru są zamki baskwilowe ozdobne, sprężynowe oraz w kształcie podkowy, a także zamki meblowe baskwilowe z klamką.

W ofercie znajdą Państwo także zamki meblowe RUSTYK uniwersalne oraz zamki okienne powstałe z myślą o blokowaniu okiennic, które sprawdzą się ponadto w innych, mniejszych drzwiczkach meblowych. Mechanizm oferowanych w naszym sklepie zamków okiennych został zasłonięty grawerowaną tabliczką, której korpus zdobią sielskie motywy kwiatowe. Dzięki temu ozdoba ta idealnie wpasuje się w pomieszczenia urządzone w takim wiejskim i dworkowym klimacie.