Biurko z metalowymi szufladami STEEL WOOD

Więcej widoków

Model: ZA.SW.BMET

Biurko z metalowymi szufladami STEEL WOOD


1 990,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Czas wysyłki: 2 - 4 tygodnie
Opis

Szczegóły

Biurko z metalowymi szufladami STEEL WOOD

Ze względu na ogromny sukces kolekcji FACTORY i liczne zapytania o poszerzenie oferty o nowe a podobne wzory, pragniemy przedstawić serię Steel Wood.

W tworzeniu przyświecał nam jeden cel - zmiana utartych stereotypów. Dlatego, wsłuchując się w głosy naszych Klientów postawiliśmy na połączenie natury z nowoczesnością.

Meble charakteryzują się oryginalną konstrukcją stalową wykonaną z dwóch profili o przekroju 20x20 mm zespolonych w niespotykany dotąd sposób.
Wzory z tej kolekcji dzięki zastosowaniu stali przełamują konwencjonalną stylistykę mebli wykonanych w całości z drewna.
Elementy drewniane wykonane zostały z drewna sosnowego zaimpregnowanego bejcą wodną. Ręczne wybarwienie i szlifowanie drewnianych elementów sprawia, że produkt jest w pełni funkcjonalny ale jednocześnie nie pozbawiony swojej naturalnej surowości.

Na uwagę zasługuje komfort użytkowania. Mimo, że bryły mają charakter w 100% industrialny wyposażone zostały w najwyższej jakości prowadnice kulkowe do szuflad zapewniające cichy i płynny przesuw.
Kolekcja Steel Wood, podobnie jak wszystkie inne z naszej oferty, zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie krawędzie, rogi oraz miejsca spawów zostały przeszlifowane pozostawiając zamierzony efekt prześwitu "czystej" niedoświadczonej wiekiem stali.

Do wyposażenia  biura polecamy nasze regały zarówno OTWARTE, z SZUFLADAMI lub DRZWICZKAMI.

Szuflada:
Wysokość 15,5 cm
Szerokość 40, cm
Głębokość 37 cm

Specyfikacja techniczna

Czas wysyłki 2 - 4 tygodnie
Szerokość 140 cm
Wysokość 77 cm
Głębokość 60 cm
Materiał Drewno/Stal
Kolor Stalowy
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Polecane
Produkty