Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Zasuwy do drzwi i skoble


Ozdobne formy zamykania drzwi zaczerpnięte z czasów średniowiecza to niewątpliwie sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Zasuwy i skoble, jakie oferujemy pozwalają na znalezienie idealnego sposobu zamykania zarówno kufrów, skrzyń, drzwi, szafek oraz szuflad i okien i na pewno spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów. Szybki montaż oraz możliwość wyboru wśród wielu oryginalnych i stylowych rozwiązań pozwoli na skompletowanie niezbędnych form zamykania dla danego pomieszczenia. Każdy z zestawów posiada niezbędne wkręty oraz śruby zapewniające bezproblemowe mocowanie. Oferujemy szeroki wachlarz kolorów zasuw i skobli: od surowych stalowych modeli, przez klasyczne czarne wzory i wyjątkowe rdzawe zamknięcia, aż po gustowne fasony w odcieniu antycznego złota lub brązu. Dbamy o najwyższą jakość naszego asortymentu, dlatego w sprzedaży oferujemy tylko zasuwy i skoble z materiałów najlepszej jakości jak: metal, żeliwo, stal i żelazo. Dzięki różnorodności asortymentu każdy znajdzie model dopasowany do indywidualnych potrzeb. Rustykalne zasuwy idealnie komponują się z drewnem, więc poza użytecznością będą również stanowiły nietuzinkową dekorację mebla. Do kompletu z zasuwami i skoblami polecamy gałki, uchwyty, haki i inne retro akcesoria z naszej oferty..


 

 
1

FAQ

Zasuwy i skoble - co oferujemy?


W tym miejscu oferujemy Państwu rustykalne zasuwy oraz klamerki ze skoblami. Oferowane przez nas produkty pozwalają na zamykanie zarówno kufrów, skrzyń, drzwi, szafek oraz szuflad i okien. Proponujemy specjalnie postarzane produkty o bogatym lub prostym wzornictwie, które stylizujemy na starodawne, dzięki czemu podkreślają styl pomieszczeń zaaranżowanych w klimacie old vintage retro czy stylu rustykalnym. Warto wiedzieć, że zamykanie drzwi za pomocą zasuwek to rozwiązanie funkcjonujące już w średniowieczu, zatem osoby, które prowadzą takie staromodne lokale i miejsca turystyczne będą mogły podkreślić klimat pomieszczeń za pomocą właśnie tego typu akcesoriów retro. Każdy z oferowanych zestawów posiada niezbędne wkręty oraz śruby zapewniające bezproblemowe mocowanie.

Sklep rustykalneuchwyty.pl oferuje także klamry ze skoblami oraz skoble lekkie z uchwytami, które mogą być użyte jako zabezpieczenie dodatków meblowych np. kufrów i skrzyń. Nasze rustykalne zasuwy i skoble wykonujemy ze stali lub kujemy ręcznie. Dzięki pracy naszych rzemieślników każdy przedmiot to rękodzieło, które dodaje uroku pomieszczeniu. Warto zwrócić uwagę na nasze przedmioty specjalne np. zabezpieczenie drzwiowe/okienne „Antyintruz”. Zabezpieczenie to sprawdzi się przy drzwiach dwuskrzydłowych oraz przy oknach i podniesie bezpieczeństwo np. lokali i mieszkań znajdujących się na parterze. W sklepie znajdą Państwo także interesujący skobel gotycki zrobiony ze stali. Może służyć jako zamek do okien i okiennic, ale także jako zamek witryn szaf czy kredensów, drewnianych drzwiczek czy furtek.

Zasuwy do drzwi - do czego służą?


Zamontowanie na drzwiach zasuwy to bezpieczne i funkcjonalne rozwiązanie, a do tego zapewniające nietuzinkowy nastrój w pomieszczeniu. Oferujemy wiele oryginalnych zasuw drzwiowych w typie RUSTYK, różnego rodzaju zasuwy ozdobne, zasuwy tak zwane krzywe, zasuwy typu rygiel ozdobne do drzwi, furtek i okiennic oraz zasuwki proste. Na przykład posiadamy w sprzedaży zasuwkę meblowa prostą umieszczoną na oryginalnej podstawie w formie odważnika. W ofercie znajdą Państwo także zasuwy-rygle wykonane z długich stalowych sworzni o dużej wytrzymałości i z lekko zakręconą rączką.

Wszystkie produkty oferowane w dziale zasuwy i skoble wykonane są z dbałością o każdy detal, posiadają solidną konstrukcję i stanowią fantastyczną ozdobę przedmiotów i miejsc w staroświeckim stylu.