Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Lampy


Srebrny (1)

 • Antyczne złoto (1)
 • Cena
  1. 24
   58

   

   
  1

  Każdy, kto choć raz stanął przed zadaniem urządzenia domowych wnętrz w określonym stylu, wie, że oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę w aranżacji. Odpowiednio dobrane lampy i inne akcesoria oświetleniowe stanowią pewnego rodzaju zwieńczenie dzieła, jakim jest urządzenie domu. Wybierając styl nowoczesny do mieszkania, właściwie nie mamy żadnego problemu z doborem lamp, również inne elementy oświetlenia elektrycznego dobieramy z łatwością, kierując się przede wszystkim aktualnymi trendami oraz własnymi upodobaniami i potrzebami. O wiele trudniej jest, gdy urządzamy dom w stylu retro. Znalezienie wówczas autentycznie wyglądającego oświetlenia oraz akcesoriów może stanowić niemały problem. Naszą odpowiedzią na tego typu trudności jest szeroka oferta lamp i akcesoriów oświetleniowych w stylu retro. Stylowe lampy, klosze, od których trudno oderwać wzrok, a nawet stylizowane uchwyty sufitowe lamp czy oprawka żarówki z brązu – oto silniejsze akcenty aranżacyjne oraz drobne detale, decydujące o obiorze całego wnętrza.

  Retro lampy, które Państwu oferujemy, łączą w sobie współczesną potrzebę funkcjonalności z designem z dawnych lat. Praktyczne i piękne kinkiety to wspaniała propozycja do stylowej retro sypialni lub do owianego tajemniczą aurą holu. Klosz w stylu retro będzie się świetnie prezentować zarówno zwieszony nad blatem stołu w jadalni, jak i w industrialnej kuchni czy rustykalnym salonie. Oryginalny żyrandol drewniane koło to efektowna, okazała ozdoba sali z kominkiem w stylu vintage lub przestronnego salonu. Aranżacje retro i industrialne wymagają dbałości o każdy detal, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również elementy takie, jak kabel do lampy pleciony 3 żyłowy, oprawka żarówki z brązu, uchwyt lampy sufitowej. Dobór stylizowanych akcesoriów oświetleniowych dowodzi naszej konsekwencji, przemyślanej aranżacji i dbałości o ostateczny efekt uzyskany we wnętrzu. Gdy wszystkie elementy oświetlenia elektrycznego są dopasowane zarówno do siebie, jak i do całości aranżacji, wspaniały i wyjątkowy nastrój w domu można uzyskać nie tylko dzięki odpowiednio rzucanemu światłu, ale także dzięki wyglądowi samej lampy i akcesoriów!

  Urządzając mieszkanie w stylu retro lub decydując się na aranżację industrialną, wiemy już, że zarówno lampy, jak i pozostałe elementy oświetlenia elektrycznego, muszą być odpowiednie. Co to jednak znaczy? Co wybrać z bogatej oferty lamp i dodatków? Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, po co nam oświetlenie w danym pomieszczeniu. Jeśli chcemy nadać wnętrzu romantyczny, intymny charakter, warto wybrać retro lampę, która da nieco przytłumione, subtelne światło. Jeśli z kolei zależy nam na dobrze doświetlonym stole w dużej jadalni, lepszym wyborem niż stylowy kinkiet będzie duży żyrandol w stylu retro, na przykład żyrandol drewniane koło. Chęć uzyskania konkretnego efektu to jednak nie wszystko i nie może to być jedyne kryterium doboru oświetlenia. Decydując się na retro lampę, rustykalny żyrandol, czy postarzany kinkiet, musimy się upewnić, że w danym pomieszczeniu wybrane oświetlenie będzie należycie pełnić swoją rolę, tzn. czy da odpowiednio dużo światła i czy gabaryty elementu oświetleniowego będą właściwe dla wymiarów danego pomieszczenia.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, przygotowaliśmy bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę retro oświetlenia. Znajdą Państwo u nas zarówno egzemplarze drewniane, na przykład kinkiet drewniany oraz żyrandol drewniane koło, jak i elementy metalowe, w tym między innymi żyrandol w stylu retro pordzewiany i klosz w stylu retro. Nasze lampy i elementy oświetlenia elektrycznego można uzupełnić o efektowne świeczniki utrzymane w tej samej stylistyce. Świecznik kuty będzie wspaniale prezentować się w retro jadalni, a w sypialni pomoże wyczarować romantyczny nastrój. Stylowe retro lampy i oświetlenie industrialne to rozwiązania, które pomogą oświetlić wyjątkowe wnętrza, podkreślając urok rustykalnych mebli, pięknych i niebanalnych okuć meblowych, dodatków dekoracyjnych z drewna i metalu.