Menu
Model: SE.DRZ.ONE2

Drzwi przesuwne drewniane jesionowe ONE BOARD


2 250,00 zł

Dodaj opinię jako pierwszy

Czas wysyłki: 7 - 14 dni

* wymagane pola

2 250,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

- drzwi wykonany z litego drewna jesionowego
- występowanie rozpękań, szczelin i zagłębień pozostałych po sękach
- drewno cechują naturalne przebarwienia
- dzięki odpowiedniej technologi klejenia i właściwym doborze materiału, drzwi uzyskują efekt jednolitej deski
- w drzwiach mogą wystąpić łączenia na "jaskółczy ogon" spełniające funkcję estetyczną oraz praktyczną (w miejscach większych rozpękań)
- szerokość drzwi waha się w przedziale 10 cm (+/-2 cm)  od najwęższego do najszerszego miejsca
- drzwi zabezpieczone są przed odkształceniem, poprzez naprzemianstronne ułożenie słoja oraz obecność listew wzmacniających wzdłuż krótszych krawędzi
- produkt oferowany w stanie surowym z możliwością wybarwienia przez Sklep Rustykalne Uchwyty lub wybarwienia we własnym zakresie przez Klienta


One Board to drzwi, które stanowią dowód geniuszu natury. W procesie ich produkcji dołożono wszelkich starań by zachować cały urok naturalnego drewna. W drzwiach One Board położono szczególny nacisk na wyeksponowanie nierównych krawędzi, przebarwień, charakterystycznych dla materiału pochodzenia naturalnego licznych rozpękań i sęków. Produkt został wykonany z litego drewna jesionowego o grubości 3,5 cm. Oferowane drzwi stanowią doskonałe uzupełnienie wszystkich wnętrz w stylu rustyk i retro. W połączeniu z systemami drzwi przesuwnych nabierają jedynego w swoim rodzaju loftowego wyglądu. Do miejsc wykończonych w nowoczesnej stylistyce wniosą kawałek przyrody i odważnie przełamią styl. One board to produkt dla najbardziej wymagających dla wszystkich szukających praktycznych, ale i odważnych drzwi przesuwnych z jednoczesnym zachowaniem pełnego piękna natury.


W ofercie sklepu Rustykalne Uchwyty istnieje możliwość nabycia drzwi One Board w wymiarze niestandardowym innym niż 100-110x210cm - One Board Jesion Na Wymiar.


*Produkt wybarwiony w myśl Ustawy o Prawach Konsumenta art. 38 pkt. 3 jest produktem niestandardowym i nie podlega zwrotowi.
**Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów
***W przypadku zamówienia bez wskazania egzemplarza, zostanie on wybrany losowo.

Specyfikacja techniczna

Wysokość całkowita 210 cm
Szerokość całkowita 100-110 cm
Grubość 3,5 cm
Materiał Jesion
INFORMACJE DODATKOWE Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.
Opinie klientów
  1. Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane