Model: 70.086F.AI.32

Gałka meblowa KULA z rozetką


Dostępne w naszym sklepie internetowym akcesoria w postaci gałek meblowych to klasyczne propozycje na udekorowanie rustykalnych zestawów meblowych. Oferowana gałka w kształcie kuli w łatwy sposób przywiera do zamontowanej powierzchni, umożliwiając szybkie otwie...
14,50 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni
Opis

Szczegóły

Dostępne w naszym sklepie internetowym akcesoria w postaci gałek meblowych to klasyczne propozycje na udekorowanie rustykalnych zestawów meblowych. Oferowana gałka w kształcie kuli w łatwy sposób przywiera do zamontowanej powierzchni, umożliwiając szybkie otwieranie danego elementu.

Wykonana ze stopu żeliwnego oraz poddana procesowi postarzenia i odpowiedniej impregnacji stanowi trwałe rozwiązanie. Celowym efektem końcowym pracy naszych rzemieślników jest nadanie niepowtarzalnego wyglądu każdemu z oferowanych akcesoriów meblowych, które stanowią wyborny sposób na podkreślenie charakteru wnętrz stworzonych w stylu retro.

W zestawie śruba mocująca.

Zapraszamy na główną stronę naszego sklepu rustykalne uchwyty gdzie można poznać ofertę na: akcesoria mebloweuchwyty meblowe oraz okucia meblowe.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Wysokość37 mm
Średnica31 mm
Średnica podstawy36 mm
MateriałŻeliwo
KolorStalowy
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane