Menu
Model: ZA.T1-XX

Hoker loft industrialny INDUSTRIAL 1


Produkt Ilość

Hoker loft industrialny INDUSTRIAL 1 CZARNY

684,00 zł

Produkt
chwilowo
niedostępny

Hoker loft industrialny INDUSTRIAL 1 STALOWY

684,00 zł
Czas wysyłki: 1 - 6 tygodni

Dodaj opinię jako pierwszy

Opis

Cechy charakterystyczne

Rustykalne akcesoria meblowe wprowadzają do naszych wnętrz unikatowy klimat, połączony z dużą funkcjonalnością oferowanych rozwiązań. Prezentowany taboret powstał w oparciu o klasyczny model taboretu spotykanego często w pracowniach czy przemysłowych fabrykach. Dzięki nieco surowej, naturalnej, stalowej barwie znacząco podkreśla wrażenia wizualne ozdabianych pomieszczeń. Może pełnić funkcje praktycznego siedziska, jak również może zostać wykorzystany w charakterze stolika o silnie industrialnym charakterze. Duże możliwości dopasowania wysokości siedziska to gwarancja praktycznego wykorzystania.

Stare wzornictwo tego taboretu zaczerpnięto z angielskich pubów gdzie do dziś jest bardzo modne. Taki hoker znajdzie zapewne zastosowanie nie tylko w pubie, knajpie ale i również idealnie wkomponuje się do domowego barku czy też wnętrza w stylu vintage czy industrial.

Konstrukcja taboretu wykonana jest ze stali pokrytej specjalnym lakierem który nadaje odpowiedni charakter surowego metalu a jednocześnie zabezpiecza przed rdzewieniem czy brudzeniem.

Nasza firma ma również możliwość wykonania na zamówienie innych wzorów taboretów, stołów i wszelkich elementów metaloplastyki. 

Specyfikacja techniczna

Wysokość całkowita 57-80 cm
Materiał Stal
Kolor Do wyboru
Opinie klientów
  1. Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane