wspornik półki cierń

Więcej widoków

Model: 70.070D.AI.180

Wspornik półek CIERŃ 135mm x 180mm


28,00 zł
Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 7 dni
Opis

Szczegóły

Rustykalne akcesoria meblowe często czerpią inspiracje wprost z natury. Otrzymywane w tej sposób wzory są lekkie oraz wnoszą sporą dawkę sielskiego ciepła do wielu pomieszczeń.

Prezentowany wspornik powstał na bazie prostego kątownika, który został ozdobiony wzorem krzewu cierniowego umieszczonego w podstawie. Jest to osobliwe połączenie nieszablonowego wyglądu z użytecznymi funkcjami.

Powstałe w ten sposób półki, niezależnie od wybranego gatunku drzewa, będą przyciągały uwagę nie tylko miłośników stylu retro.  

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji 1 - 7 dni
Odległość od ściany 135 mm
Szerokość podstawy 17 mm
Wysokość podstawy 180 mm
Materiał Żeliwo
Kolor Stalowy
Recenzje

Recenzje dla produktu Wspornik półek CIERŃ 135mm x 180mm

  1. Produkt
    Dostawa

    Aggna02.02.2018

    Bardzo ładny, dobrze wykonany, jednakże muszę zwrócić uwagę, że przy ręcznym jak sądzę wykonaniu, gdzie pewne nierówności dodają uroku. Trzeba zwrócić uwagę również na praktyczne elementy. Fakt, że w jednym ramieniu znajduje się tylko jedna dziurka powoduje, że bez dowiercenia jeszcze jednej dziurki niemożliwe jest stabilne zamontowanie dziurki. Zwracam na to uwagę, bo wydaje mi się, że dowiercenie jeszcze jednej dziurki w procesie produkcyjnym nie stanowi problemu, podczas gdy wykonanie tego w domu jest dość trudne i mniej estetyczne.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane