USD EUR GBP PLN
Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Zawiasy meblowe


Wygodne zamykanie wszelkich szafek to niezbędna kwestia. Jeśli szukasz funkcjonalnych i jednocześnie stylowych rozwiązań w stylu retro. Nie ma wątpliwości, że zawiasy meblowe są jedną z najważniejszych części pozwalających na wygodę korzystania z szaf, szafek i innych mebli. Dobierając odpowiednie zawiasy do mebli zwracamy uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale też na wygląd. Każdy z nas nadać chce meblom pięknego, niepowtarzalnego wyglądu. Szeroka gama naszych zawiasów pozwala na dobór idealnego okucia do naszych mebli. Decydując się na W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz solidne zawiasy meblowe. Ich oryginalne kształty oraz łatwe mocowanie pozwoli Ci na uzyskanie oczekiwanego efektu oraz wyposażenie swojego wnętrza w akcesoria, które podkreślą jego piękny, rustykalny charakter. Zapewnią również funkcjonalne wykorzystanie wszystkich mebli w bezproblemowy sposób, gwarantując ogromne zadowolenie. Dbałość o każdy szczegół naszych produktów pozwala na pewność, że zawiasy do mebli posłużą nam przez lata. Nasza oferta rustykalnych zawiasów meblowych jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.


 

 
1

FAQ

Zawiasy meblowe - co to takiego?


Zawiasy meblowe w stylu rustykalnym to nie tylko praktyczne elementy, które są niezbędne przy szafkach, ale przede wszystkim znakomita ozdoba mebli i drewnianych akcesoriów. Zawiasy pozwalają na wygodne zamykanie szafek i szafeczek. Oferowane w sklepie rustyklaneuchwyty.pl produkty są funkcjonalne i stylowe, wykonane w styli retro old vintage i pasujące do aranżacji w takim nieco postarzanym klimacie.

Zawiasy to elementy gotowe do zamontowania w szafkach, zatem jeśli zajmują się Państwo produkcją mebli i akcesoriów w starym stylu to uzupełnienie ich takimi retro zamkami meblowymi pozwoli lepiej sprzedać produkt. Rustykalny zawias meblowy będzie stanowił dopełnieniem stylu retro. Dodatkowo polecamy je dla osób zajmujących się wyrabianiem ozdobnych pudełek i szkatułek np. zdobionych techniką decoupage. Taki gotowy rustykalny zawias idealnie podkreśli staromodny charakter wykonywanych przez Państwo przedmiotów.

Zawiasy meblowe - co oferujemy?


Oferowane przez nasz sklep zawiasy meblowe retro są łatwe w mocowanie do mebli i zapewniają oszałamiający efekt. Podkreślą rustykalny charakter wnętrza, zwłaszcza że wykonujemy je ręcznie przy pomocy tradycyjnych metod. Dzięki temu każdy zawias to niepowtarzalny wyrób rękodzielniczy z dopracowanym najdrobniejszym detalem i zdobieniem. Do tego są bardzo sprawne, nie zacinają się i umożliwiają wygodne otwieranie szafek.

Nasz asortyment zawiasów meblowych to między innymi zawiasy grotowe, zawiasy typu rzemyk, zawiasy do kuferków i skrzynek, zawiasy drzwiowe ręcznie kute, zawiasy w stylu country, zawiasy dekoracyjne ze zdobieniami, zawiasy fantazyjne w stylu gotyckim czy zawiasy rustykalne. Pasują do różnego rodzaju stylów pomieszczeń i mebli. To mała rzecz, ale potrafiąca zdziałać prawdziwe cuda.

Zawiasy meblowe - jakie metody produkcji stosujemy?


Nasze zawiasy meblowe retro wykonujemy w oparciu o sprawdzone formy – zarówno proste, jak i bardziej dekoracyjne i kunsztowne. Ich kształty pozwalają na zestawienie z wieloma drewnianymi meblami i jednocześnie akcentują ich rustykalny styl. Zawiasy wykonujemy z najwyższej jakości stali i odlewów żeliwnych. Do każdego zawiasu dodajemy pasują wkręty mocujące, dzięki czemu są one gotowe do montażu od razu jak tylko otrzymają Państwo od nas przesyłkę.