Drzwi przesuwne dębowe TABLICA

Więcej widoków

Model: SE.DRZ.TAB

Drzwi przesuwne dębowe TABLICA


1 529,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Czas wysyłki: 1 - 5 tygodni* wymagane pola

1 529,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

Drzwi przesuwne Tablica to propozycja dla osób kreatywnych i twórczych lubiących zmiany.

Drzwi Tablica zostały wykonane z litego drewna dębowego. Konstrukcję drzwi przesuwnych stanowią masywne deski. Powierzchnia konstrukcji jest strukturyzowana, co nadaje charakteru i oryginalności. Natomiast naturalnie występujące rozpękania, słoje i zagłębienia po sękach tworzą niebanalną kompozycję. Widoczna struktura i ułożenie drewna sprawiają, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Wnętrze dębowej ramy stanowi dwustronna płyta tablicowa, która daje użytkownikom możliwość uwolnienia zdolności twórczych. Takie wypełnienie drzwi jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią nudy w pomieszczeniach - tablica pobudza kreatywność, dzięki czemu wnętrze, w którym drzwi przesuwne zostaną zamontowane, co dzień może wyglądać inaczej.

Drzwi przesuwne dębowe Tablica zaskakują możliwościami, są nieszablonowe a zarazem niezwykle praktyczne i proste.

Drzwi Tablica pasują do każdego wnętrza, począwszy od nowoczesnych poprzez tradycyjne rustykalne, w stylu industrialnym czy loftowym. Z powodzeniem mogą urozmaicić wnętrze pokoju dziecięcego.
Drzwi przesuwne Tablica świetnie sprawdzą się również m.in. w lokalach gastronomicznych, gdzie mogą służyć nie tylko jako separator przestrzeni czy nietypowa ozdoba, ale również sprawować funkcję informacyjną - na płycie tablicowej można napisać menu czy inne istotne komunikaty, które warto przekazać klientom.

Standardowy wymiar drzwi wynosi 100cm x 210cm, grubość 4 cm i występuje w wersji surowej. Istnieje możliwość zaimpregnowania drzwi olejem naturalnym lub brązowym.
Dzięki swojej uniwersalności, drzwi przesuwne Tablica idealnie pasują do otworów drzwiowych: 70cm, 80cm, oraz 90cm.


*Produkt wybarwiony i/lub wykonany w wymiarze innym niż 100x210 cm. w myśl Ustawy o Prawach Konsumenta art. 38 pkt. 3 jest produktem niestandardowym i nie podlega zwrotowi.
**Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

Czas wysyłki 1 - 5 tygodni
Szerokość 100 cm
Wysokość 210 cm
Grubość 40 mm
Waga 50 kg
Materiał Drewno
Kolor Do wyboru
Rodzaj powierzchni Strukturyzowana
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane