Drzwi przesuwne stalowe RUSTY METAL

Więcej widoków

Model: ZA.DRZ.RM

Drzwi przesuwne stalowe RUSTY METAL


1 824,00 zł
Czas wysyłki: 1 - 5 tygodniOpis

Cechy charakterystyczne

Drzwi Rusty Metal to propozycja dla osób, które lubią zaskakiwać i cenią oryginalność. Drzwi są niezwykle proste, ale wywierające wrażenie.

Głównym elementem drzwi przesuwnych Rusty Metal jest celowo postarzany arkusz blachy. Rdza widniejąca na arkuszu, to efekt uzyskany dzięki naturalnemu procesowi korozji. Cechą charakterystyczną drzwi Rusty Metal jest niejednolity koloryt i celowe przetarcia, które w konsekwencji prezentują ciekawą barwę kolorystyczną. Blacha stanowiąca wierzchnią warstwą drzwi jest delikatnie chropowata, co pogłębia wrażenie, że drzwi zostały nadszarpnięte zębem czasu. Na powierzchni mogą pojawić się również brązowe plamy imitujące wzmożony atak rdzy, co w rezultacie sprawia, że każdy egzemplarz drzwi Rusty Metal jest indywidualny i niepowtarzalny. Całość została pokryta lakierem, co jednocześnie gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Ramę drzwi przesuwnych Rusty Metal stanowi profil zamknięty, w który została wpuszczona blacha. Całość spinają płaskowniki w kształcie litery X przytwierdzone nitami. Stalowa rama będąca konstrukcją drzwi oraz płaskowniki są w kolorze stalowym z widocznymi spawami i przetarciami, co utrzymuje surowy charakter drzwi. Wewnętrzna strona wypełniona jest deskami, które zostały wmontowane pomiędzy profile ramy.
W naszej ofercie dostępne są również drzwi przesuwne Rusty Metal Duo z dwustronnie montowaną blachą.

Drzwi przesuwne Rusty Metal idealnie sprawdzą się do loftowych, industrialnych wnętrz.


*Do drzwi Rusty Metal nie należy stosować systemów drzwi przesuwnych typu wieszak (Vintage, Koło Na Wieszaku).
*Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

Czas wysyłki 1 - 5 tygodni
Szerokość 100 cm
Wysokość 210 cm
Grubość 4
Waga 50
Materiał Stal
Kolor Rdzawy
Recenzje

Recenzje dla produktu Drzwi przesuwne stalowe RUSTY METAL

  1. Produkt
    Dostawa

    Ignacy z Gdańska 25.09.2019

    Długo wahaliśmy się które drzwi wybrać. Wybraliśmy ten model i nie żałujemy. Drzwi wyglądają MEGA. Każdy kto do nas przychodzi zwraca uwagę w zasadzie tylko na drzwi. Są dosyć ciężkie ale szyna po dobrym zamocowaniu bez problemu przenosi ten ciężar. Szkoda że nie da się tu wklejać fotek.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane