USD EUR GBP PLN

Drodzy Klienci, do realizacji Waszych zamówień wrócimy 5 maja. Przepraszamy za niedogodności! 

Menu

Brak produktów w koszyku.

Bateria wannowa wolnostojąca podłogowa antyczny mosiądz GLEN 2


1 425,00 zł
Opis
kompletny zestaw baterii mosiężny korpus baterii ceramiczna głowica unikalny design

Specyfikacja techniczna

Model: WX.HT-922223-ANT
EAN. 5905369913785
Typ baterii Stojąca
Długość wylewki (cm) 11
Wysokość do wylewki [CM] 71
Materiał Mosiądz
Wysokość całkowita (cm) 101
Wymiar podstawy (cm) 28
średnica słuchawki [cm] 8
Długość słuchawki [cm] 25
Długość węża [CM] 150
Rozstaw kurków (cm) 15
Perlator (napowietrzacz) Nie
Obrotowa wylewka baterii Tak
Anti-calc (anty kamień) Tak
Kolor Antyczny mosiądz
Wykończenie Satynowy

Cechy charakterystyczne

  • mosiężna bateria stojąca

  • obrotowa wylewka

  • ceramiczna głowica - element zapewniający prawidłową dystrybucję wody

  • perlator – napowietrzacz gwarantujący mniejsze zużycie wody

  • wszystkie elementy potrzebne do montażu w zestawie

  • zobacz inne modele z kolekcji Glen


Jeśli poszukuje baterii wannowej wolnostojącej, która nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu i uroku, to wybór baterii wannowej Glen będzie idealny. Bateria została obsadzona na ozdobnej stopce, która swym wyglądem przypomina baterie z książęcych komnat. Dodatkowe zdobienia na kurach oraz słuchawce, nadają jej nietuzinkowego charakteru. Cała kompozycja tworzy oryginalny produkt, który bez wątpienia zachwyci wszystkich miłośników dawnych stylów, oraz doda królewskiego akcentu Twojej łazience.

Specyfikacja techniczna

Model: WX.HT-922223-ANT
EAN. 5905369913785
Typ baterii Stojąca
Długość wylewki (cm) 11
Wysokość do wylewki [CM] 71
Materiał Mosiądz
Wysokość całkowita (cm) 101
Wymiar podstawy (cm) 28
średnica słuchawki [cm] 8
Długość słuchawki [cm] 25
Długość węża [CM] 150
Rozstaw kurków (cm) 15
Perlator (napowietrzacz) Nie
Obrotowa wylewka baterii Tak
Anti-calc (anty kamień) Tak
Kolor Antyczny mosiądz
Wykończenie Satynowy
Opinie klientów
Produkt nie posiada opinii.
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane


Produkt niestandardowy

PRODUKT NIESTANDARDOWY – FORMULARZ ZAPYTANIA

Kliencie, ten produkt możemy wykonać w sposób niestandardowy. Uzupełnij informacje w poniższym formularzu, a my przygotujemy dla ciebie indywidualną wycenę.

* Pole wymagane

Aby kontynuować, wypełnij Recaptcha

Przykład

Produkt niestandardowy

PRODUKT NIESTANDARDOWY – FORMULARZ ZAPYTANIA

Kliencie, ten produkt możemy wykonać w sposób niestandardowy. Uzupełnij informacje w poniższym formularzu, a my przygotujemy dla ciebie indywidualną wycenę.

* Pole wymagane


Przykład

Bezpieczeństwo zg. z GPSR

Informacja o produkcie

Nazwa produktu: Bateria wannowa wolnostojąca podłogowa antyczny mosiądz GLEN 2

SKU: WX.HT-922223-ANT

Informacje o producencie:

Seart Group sp. z o.o.
Kotlice 103, 26-020 Chmielnik
gpsr@seartgroup.com

INFORMACJE I INSTRUKCJE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTU

Instalacja i montaż

  • Przy otwieraniu paczek należy zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć przypadkowego uszkodzenia produktu.
  • Przed przystąpieniem do prac montażowych zaleca się zabezpieczenie otoczenia, aby zminimalizować ryzyko zarysowań i uszkodzeń.
  • Zaleca się, aby instalację produktu przeprowadził wykwalifikowany specjalista, zgodnie z instrukcją montażu.
  • Miejsce i sposób montażu produktu musi zapewnić swobodny dostęp do ewentualnego demontażu oraz wykonywania czynności konserwacyjnych lub naprawczych.
  • Przed przystąpieniem do instalacji produktu należy upewnić się, że dopływ wody został zamknięty, aby uniknąć ewentualnego zalania.
  • Przed pierwszym użytkowaniem należy upewnić się, że produkt został prawidłowo zamontowany, aby zapobiec wyciekowi wody. Podczas przeprowadzania próby szczelności i próby ciśnieniowej nie należy pozostawiać produktu bez nadzoru.
  • W zestawie znajdują się małe elementy, należy uważać na zarysowania i ryzyko połknięcia przez dzieci i zwierzęta.
  • Opakowanie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Folia ochronna może stanowić ryzyko uduszenia.
  • Produkt nie powinien być modyfikowany.

Zasady użytkowania

  • Nie należy używać produktu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.
  • Zawsze należy sprawdzać temperaturę wody, aby uniknąć oparzeń.
  • W związku z możliwością występowania zanieczyszczeń w wodzie, które mogą spowodować uszkodzenie elementów produktu, zalecane jest regularne czyszczenie perlatora (sitka) w baterii oraz zastosowanie filtrów w miejscu podłączenia wody. W przeciwnym wypadku może wystąpić zmniejszenie ciśnienia wody i pogorszenie funkcjonalności produktu.
  • Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku wewnętrznego.
  • Podczas użytkowania należy unikać nagłego szarpania, zbyt dynamicznego obracania lub przeciążania produktu, ponieważ może to powodować jego uszkodzenie.
  • Należy edukować dzieci na temat bezpiecznego korzystania z produktu oraz uświadomić je, że wspinanie się, bujanie, manipulowanie jego elementami lub niekontrolowany przepływ, szczególnie gorącej wody, mogą prowadzić do poważnych wypadków, stanowić zagrożenie dla zdrowia i uszkodzić produkt. Produkt nie służy do zabawy.
  • Produkt nie jest przeznaczony do użytku dla dzieci poniżej 3 roku życia oraz osób o ograniczonych zdolnościach fizycznych, czuciowych, umysłowych lub z zaburzeniami psychicznymi, chyba że są one używane pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za ich bezpieczeństwo.
  • Zaleca się regularnie sprawdzać stan techniczny produktu oraz jego mocowanie. W przypadku utraty stabilności lub uszkodzeń należy zaprzestać użytkowania produktu.

Zasady pielęgnacji i konserwacji

  • Do codziennego czyszczenia zaleca się używanie suchej lub lekko wilgotnej, bawełnianej ściereczki.
  • Przed pierwszym użytkowaniem produktów z surowego metalu zaleca się wytrzeć nadmiar wosku zabezpieczającego bawełnianą szmatką (np. nasączoną roztworem ciepłej wody i płynu do naczyń), a następnie zabezpieczyć je lakierem bezbarwnym do metalu, co pomoże zapobiec zabrudzeniom oraz korozji.

Utylizacja

  • Produkty powinny być poddane recyklingowi w odpowiednich punktach zbiórki surowców wtórnych.
  • Materiały opakowaniowe, takie jak folia czy papier, należy utylizować zgodnie z zasadami segregacji odpadów. Papier wyrzuca się do dedykowanego pojemnika na papier, a folię – do pojemnika na tworzywa sztuczne.
Montaż

MONTAŻ – FORMULARZ ZAPYTANIA

Tutaj może być jakaś informacja dla klienta.

* Pole wymagane

Aby kontynuować, wypełnij Recaptcha