Menu
Drzwi przesuwne drewniane jesionowe OPALANE

Więcej widoków

Model: SE.DRZ.FIRE

Drzwi przesuwne drewniane jesionowe OPALANE


1 750,00 zł

Dodaj opinię jako pierwszy

Czas wysyłki: 1 - 5 tygodni
Opis

Cechy charakterystyczne

Drzwi przesuwne Opalane to propozycja dla osób charakternych i odważnych.

Drzwi Opalane zostały wykonane z drewna jesionowego. Konstrukcję drzwi przesuwnych stanowią masywne, jednolite deski w pionowym ułożeniu połączone poprzecznymi elementami. Asymetryczne ułożenie desek sprawia, że produkt wyglądający na pierwszy rzut oka jako typowy i standardowy, w rzeczywistości tworzy niebanalną kompozycję. Gładka powierzchnia drzwi z wyczuwalną strukturą drewna nadaje solidności, natomiast słoje widoczne na deskach podkreślają naturalny rysunek drewna. Rozpękania i szczeliny występujące na drewnie tworzą niepowtarzalny charakter i sprawiają, że drzwi pełnią również wyszukany element dekoracyjny. Wewnętrzna strona drzwi przesuwnych jest nieco subtelniejsza, jednak została utrzymana w równie drapieżnym tonie produktu.

Drzwi przesuwne jesionowe zostały poddane procesowi opalania, co czyni je unikatowymi. Zabieg ten wydobył i uwydatnił rysunek drewna tworząc na powierzchni drzwi malownicze pejzaże.

Drzwi jesionowe nadają wnętrzu nieszablonowy, oryginalny charakter, są praktyczne i proste w montażu, a przy tym pełnią funkcję ozdobną. Ich niezawodna konstrukcja zapewnia możliwość użytkowania przez wiele lat.

Drzwi przesuwne Opalane pasują do każdego wnętrza, począwszy od nowoczesnych poprzez tradycyjne rustykalne, w stylu industrialnym czy loftowym.

Standardowy wymiar drzwi wynosi 100cm x 210cm i występuje w wersji surowej. Produkt wykonany został z selekcjonowanego drewna o grubości 2cm, natomiast grubość drzwi wynosi 4cm, a w miejscach, w których zastosowano potrójne wzmocnienia: 6cm.
Dzięki swojej uniwersalności, drzwi przesuwne Opalane idealnie pasują do otworów drzwiowych: 70cm, 80cm, oraz 90cm.


*Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

Wysokość całkowita 210 cm
Szerokość całkowita 100 cm
Grubość 6 cm
Materiał Jesion
INFORMACJE DODATKOWE Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.
Opinie klientów
  1. Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane