Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Puszki elektryczne


Niezbędnym elementem każdej instalacji prądowej obok włączników i gniazdek są puszki elektryczne. Natynkowe pełnią funkcję rozdzielczą przewodów, podtynkowe stanowią miejsce montażu dla gniazdek i włączników światła. Dostępne w ofercie sklepu Rustykalneuchwyty.pl puszki elektryczne wyróżniają się funkcjonalnością z jednoczesnym zachowaniem rustykalnego designu. Dostępność szerokiego asortymentu przewodów, włączników, gniazdek i puszek elektrycznych pozwala na stworzenie ciekawej i spójnej stylowo aranżacji.


 

 
1

FAQ

Puszki elektryczne – czym są i do czego służą?

Puszki elektryczne odgrywają bardzo istotną rolę, jeśli chodzi o instalacje prądowe. Istnieją ich dwa podstawowe rodzaje: natynkowe oraz podtynkowe. Pierwsza odmiana pełni funkcje ochronne oraz rozdzielcze, gdyż chowa się tam, na przykład, kable elektryczne. Jest ona prosta w instalacji, gdyż umieszcza się ją na ścianie, co jest bardzo wygodne oraz praktyczne. Poza tym opcja ta umożliwia dość prosty dostęp do poszczególnych elementów. Z kolei drugi wariant przeznaczony jest do montażu wyłączników oraz gniazdek elektrycznych. Puszki elektryczne są więc częściami w dużej mierze technicznymi – nie oznacza to jednak, że nie należy zwracać uwagi na ich estetykę. Tutaj również można tworzyć bowiem ciekawe połączenia oraz kompozycje z wykorzystaniem innych elementów.

Jak wybierać puszki elektryczne?

Wybór puszek elektrycznych powinien być podyktowany indywidualnymi potrzebami oraz preferencjami. Trzeba określić, czy poszukuje się rozwiązań natynkowych, czy też podtynkowych, a także, jakie konkretnie parametry puszek są niebędne w danym przypadku. Nie bez znaczenia jest także jakość wykonania. W naszym sklepie dostepne są szczegółowo dopracowane propozycje w atrakcyjnych cenach, które mogą się świetnie sprawdzić w różnego rodzaju przestrzeniach. Produkty, które sprzedajemy, są estetyczne oraz funkcjonalne. Zostały one starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Jak dopasować puszki elektryczne do wystroju?

Przy tworzeniu aranżacji wnętrza ważne jest to, aby wszystkie jego elementy były do siebie odpowiednio dopasowane. Dotyczy to również takich drobiazgów jak puszki elektryczne. Dlatego właśnie trzeba zastanowić się nad stylistyką produktów, które chce się kupić. Oferowane przez nas puszki elektryczne utrzymane są w stylu rustykalnym. Mogą się one zatem doskonale sprawdzić w przestrzeniach urządzonych w klimacie swojskim, prostym i naturalnym. Dla osób, które cenią sobie taką estetykę, propozycje dostępne w naszym sklepie to świetna opcja zarówno z punktu widzenia praktycznego, jak i estetycznego.