Menu
Model: ZA.SW.STK

Stolik kawowy loft industrialny STEEL WOOD 1


1 262,00 zł


Oceń ten produkt jako pierwszy

Czas wysyłki: 1 - 7 dniOpis

Cechy charakterystyczne

Ze względu na ogromny sukces kolekcji FACTORY i liczne zapytania o poszerzenie oferty o nowe a podobne wzory, pragniemy przedstawić serię Steel Wood.

W tworzeniu przyświecał nam jeden cel - zmiana utartych stereotypów. Dlatego, wsłuchując się w głosy naszych Klientów postawiliśmy na połączenie natury z nowoczesnością.

Meble charakteryzują się oryginalną konstrukcją stalową wykonaną z dwóch profili o przekroju 20x20 mm zespolonych w niespotykany dotąd sposób.
Wzory z tej kolekcji dzięki zastosowaniu stali przełamują konwencjonalną stylistykę mebli wykonanych w całości z drewna.
Elementy drewniane wykonane zostały z drewna sosnowego zaimpregnowanego bejcą wodną. Ręczne wybarwienie i szlifowanie drewnianych elementów sprawia, że produkt jest w pełni funkcjonalny ale jednocześnie nie pozbawiony swojej naturalnej surowości.

Kolekcja Steel Wood, podobnie jak wszystkie inne z naszej oferty, zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie krawędzie, rogi oraz miejsca spawów zostały przeszlifowane pozostawiając zamierzony efekt prześwitu "czystej" niedoświadczonej wiekiem stali.


Dobrym pomysłem na uzupełnienie salonu może być nasza KONSOLA wraz z regałem np. OTWARTYM z DRZWICZKAMI lub SZUFLADAMI.

Specyfikacja techniczna

Termin wysyłki 1 - 7 dni
Wysokość całkowita 40 cm
Szerokość całkowita 110 cm
Głębokość całkowita 70 cm
Materiał Drewno/Stal
Kolor Stalowy
Rodzaj wysyłki Produkt w całości zmontowany
Opinie klientów
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane