Menu
Model: ZA.SWI.PSZ

Świecznik stojący z wosku pszczelego TRZY MIODY


100,00 zł

Dodaj opinię jako pierwszy

Czas wysyłki: 24h
Opis

Cechy charakterystyczne

Zestaw świec z wosku pszczelego to idealna ozdoba do mieszkania. Ze względu na elegancki wygląd, świecznik jest doskonałą propozycją na niebanalny prezent. Świecznik z wosku naturalnego będzie właściwym upominkiem zarówno dla kogoś bliskiego, jak i dla bardziej oficjalnych podziękowań. We wnętrzu drewnianej skrzynki znajduje się broszura przedstawiająca właściwości wosku pszczelego oraz miejsce na dedykację dla osoby obdarowanej.

Świecznik miodowy to elegancka skrzynka wykonana z drewna sosnowego o strukturyzowanej powierzchni. Przetarcia, surowość drewna i niejednolity koloryt skrzynki to zamierzony efekt podkreślający naturalność świecznika. Poprzeczne deski znajdujące się na wieku i dolnej części skrzynki nadają masywności i jednocześnie ułatwiają otwieranie górnej części. W środku skrzynki znajdują się dwie niewielkie deski oddzielające szklane świeczniki.

Na zestaw świec z wosku pszczelego składają się trzy szklanki z grubego, mocnego szkła, których brzegi zostały zaokrąglone, aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania. W szklanych elementach umieszczono świece zwijane ręcznie z węzy pszczelej w naturalnym miodowym kolorze, opatrzone bawełnianym knotem. Aby uatrakcyjnić wygląd świeczników w każdym słoiczku znajduje się figurka przedstawiająca pszczołę lub kwiatka, która została wykonana z odlewów z metalu.

Świece wykonane z wosku pszczelego są odpowiednie nawet dla alergików i osób o dużej wrażliwości, ponieważ nie tylko pięknie pachną, ale, co ważniejsze, nie wydzielają trujących substancji do naszego otoczenia. Posiadają również szereg właściwości prozdrowotnych.

Specyfikacja techniczna

Wysokość całkowita 130 mm
Szerokość całkowita 260 mm
Grubość 100 mm
Opinie klientów
  1. Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane