Jeśli upatrujecie w rustykalnym stylu sielski klimat, rodem z domku na wsi to nie jesteście w błędzie, ale musicie wiedzieć, że rustykalne elementy dekoracyjne oraz meble doskonale prezentują się we wnętrzach w różnym stylu. Skandynawski, modern czy loft – one wszystkie bardzo dobrze smakują z rustykalnym. Na dowód pragniemy zaprezentować Wam realizacje projektów z wykorzystaniem produktów dostępnych w sklepie Rustykalne Uchwyty. Zainspirujcie się projektami naszych fanów.
Kolejno odlicz
Cyfry dostępne w naszym sklepie przeznaczone są do oznaczania drzwi. Piękne, postarzane, rustykalne cyfry to doskonały pomysł na stylowe urozmaicenie drzwi wejściowych, a i listonosz czy kurier nie zbłądzi. Ale cyfry te mogą być wykorzystane także w inny sposób. Jednym z nich jest zdobienie drewnianych skrzynek. Prosta skrzynka nabiera charakteru, a nam już nigdy nie pomyli się 1 z 2 i 2 z 3.
metalowe numery do mebli drzwi
Cyframi tego typu można także ponumerować półki klasycznego regału, którego półki tworzą domową biblioteczkę. Za pomocą cyfr można oznaczyć półkę z książkami historycznymi, jako 1, ulubionymi – 2 czy pozycjami naszej drugiej połówki – 3.
numeracja retro półek, akcesoria meblowe
 
Uchwyty nie do otwierania
Przeznaczeniem uchwytów jest montaż na frontach szuflad komód. Ale po co się ograniczać, skoro uchwyty są tak piękne. Modele rzeźbione przypominające kształtem muszle, doskonale sprawdzą się jako ozdoba drewnianych skrzynek, które wykorzystamy na rośliny lub inne drobiazgi. O taki uchwyt można śmiało wzbogacić zwykłą, drewnianą skrzynkę na narzędzia. Pomalowana na biało będzie doskonała do łazienki lub romantycznej sypialni. 
akcesoria meblowe uchwyt do mebli
 
Podobnie jest z gałkami do szuflad. Zobaczcie jak pięknie wygląda gałka w formie kwiatka, która zamocowana została do białej skrzynki w .
 gałka do mebli retro w kształcie kwiatka
I coś na deser
Zobaczcie tę piękną, drewnianą belkę. Została ozdobiona ćwiekami, które maskują nieestetyczne śruby, a centralne miejsce zajmuje rustykalny otwieracz. Pięknie, klimatycznie i z pomysłem.
ćwieki do mebli rustykalne okucia meblowe