Właśnie zakończyły się międzynarodowe targi aranżacji wnętrz Warsaw Home 2018 - na tak prestiżowym wydarzeniu oczywiście nie mogło także zabraknąć Rustykalnych Uchwytów. I choć po raz pierwszy braliśmy udział w warszawskich targach to już dziś wiemy, ze nie ostatni. Największą nagrodą był dla nas kontakt bezpośredni z Państwem, naszymi klientami - ilość ciepłych słów, niesamowite zainteresowanie oraz rozpoznawalność naszej marki sprawiła, że dodaliście nam skrzydeł! Bardzo dziękujemy że mogliśmy się z Wami spotkać i porozmawiać na żywo.

Na stoisku prezentowaliśmy nasze czołowe kolekcje i produkty: meble industrialne, blaty, nogi, dekoracje oraz okucia. Strzałem w dziesiątkę okazały się systemy drzwi przesuwnych, który przyciągnęły niezliczoną ilość Klientów. Nasze stoisko zdecydowanie wyróżniało się na targach, każdy miłośnik stylu retro mógł u nas zawiesić oko na interesującym dla siebie produkcie. Załoga Rustykalnych Uchwytów wróciła z naładowanymi bateriami, nowymi pomysłami na przyszłość i jest już gotowa do nowych wyzwań!

Nasze stoisko prezentowało także produkty naszej bratniej firmy Seart.pl - meble drewniane z duszą zachwyciły chyba każdego, kto miał przyjemność nas odwiedzić. Mieliśmy także zaszczyt zaprezentować nowe logo naszego sklepu w wersji anglojęzycznej OldSty.eu - na tej stronie oczywiście można kupić wszystkie produkty jakie znaleźć można na naszej bazowej stronie.

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć oraz fotorelacji!