Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 zł.

Model: SE.DRZ.OLD

Postarzane dębowe drzwi przesuwne OLD


1 456,00 zł

1 310,40 zł

Stan: Nowy Czas wysyłki: 1 - 5 tygodni

* wymagane pola

1 456,00 zł

1 310,40 zł

Opis

Szczegóły

Drzwi przesuwne Old to propozycja dla osób konkretnych i stanowczych, które nie podążają za trendami, a sami je wyznaczają.

Drzwi Old zostały wykonane z drewna dębowego. Szerokie, masywne deski o dwucentymetrowej grubości zostały ułożone pionowo, natomiast zewnętrzną stronę drzwi stanowią deski tworzące dwie litery X w ramach. Każdy kawałek drewna użyty przy produkcji drzwi przesuwnych Old poddawany jest selekcji i dobierany do pozostałych tak, aby wspólnie tworzyły precyzyjny i zdecydowany układ, który zachwyci każdego użytkownika. Konstrukcję drzwi Old stanowi rama, która również została wykonana z masywnych desek dębowych.

Powierzchnia drzwi z wyczuwalną strukturą drewna nadaje charakteru i solidności, natomiast słoje widoczne na deskach podkreślają rzeczywisty rysunek drewna. Naturalne rozpękania i zagłębienia po sękach występujące na poszczególnych elementach dodają drapieżności i siły, która drzemie w surowcu. Celowe postarzenie drewna dębowego potęguje wrażenie stanowczości i bezkompromisowości drzwi przesuwnych Old.

Drzwi dębowe Old pasują do wnętrza, któremu chcielibyśmy nadać charakter oraz podkreślić hardość i oryginalność ich użytkowników.

Standardowy wymiar drzwi wynosi 100cm x 210cm, grubość 4cm i występuje w wersji surowej.
Dzięki swojej uniwersalności, drzwi przesuwne Old idealnie pasują do otworów drzwiowych: 70 cm, 80 cm, oraz 90 cm.


*Produkt wybarwiony i/lub wykonany w wymiarze innym niż 100x210 cm. w myśl Ustawy o Prawach Konsumenta art. 38 pkt. 3 jest produktem niestandardowym i nie podlega zwrotowi.
**Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

Czas wysyłki 1 - 5 tygodni
Szerokość 100 cm
Wysokość 210 cm
Grubość 4 cm
Waga 65 kg
Materiał Drewno
Kolor Do wyboru
Recenzje

Recenzje dla produktu Postarzane dębowe drzwi przesuwne OLD

  1. Produkt
    Dostawa

    Ranczo15.08.2018

    Drzwi jak ze starej stodoły. Takie miały być i takie są. Fajne jest to że każde są inne. Sam produkt bardzo OK. Natomiast kurier przeciągał dostawę.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane