Menu
Model: OLD

Drzwi przesuwne drewniane dębowe OLD


1 627,00 zł
Czas wysyłki: 7 dni

* wymagane pola

1 627,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

Drzwi przesuwne Old to propozycja dla osób konkretnych i stanowczych, które nie podążają za trendami, a sami je wyznaczają.

Drzwi Old zostały wykonane z drewna dębowego. Szerokie, masywne deski o dwucentymetrowej grubości zostały ułożone pionowo, natomiast zewnętrzną stronę drzwi stanowią deski tworzące dwie litery X w ramach. Każdy kawałek drewna użyty przy produkcji drzwi przesuwnych Old poddawany jest selekcji i dobierany do pozostałych tak, aby wspólnie tworzyły precyzyjny i zdecydowany układ, który zachwyci każdego użytkownika. Konstrukcję drzwi Old stanowi rama, która również została wykonana z masywnych desek dębowych.

Powierzchnia drzwi z wyczuwalną strukturą drewna nadaje charakteru i solidności, natomiast słoje widoczne na deskach podkreślają rzeczywisty rysunek drewna. Naturalne rozpękania i zagłębienia po sękach występujące na poszczególnych elementach dodają drapieżności i siły, która drzemie w surowcu. Celowe postarzenie drewna dębowego potęguje wrażenie stanowczości i bezkompromisowości drzwi przesuwnych Old.

Drzwi dębowe Old pasują do wnętrza, któremu chcielibyśmy nadać charakter oraz podkreślić hardość i oryginalność ich użytkowników.

Standardowy wymiar drzwi wynosi 100cm x 210cm, grubość 4cm i występuje w wersji surowej.
Dzięki swojej uniwersalności, drzwi przesuwne Old idealnie pasują do otworów drzwiowych: 70 cm, 80 cm, oraz 90 cm.


*Produkt wybarwiony i/lub wykonany w wymiarze innym niż 100x210 cm. w myśl Ustawy o Prawach Konsumenta art. 38 pkt. 3 jest produktem niestandardowym i nie podlega zwrotowi.
**Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

EAN 5907772071151
Wysokość całkowita (cm) 210
Szerokość całkowita (cm) 100
Grubość/Głębokość całkowita (cm) 4
Waga (KG) 65
Materiał Dąb
Kolor Drewno - olej do wyboru
Wykończenie Surowy / Olejowany
INFORMACJE DODATKOWE Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.
Opinie klientów

Opinie dla produktu: Drzwi przesuwne drewniane dębowe OLD  1. Produkt

    Ranczo15.08.2018

    Drzwi jak ze starej stodoły. Takie miały być i takie są. Fajne jest to że każde są inne. Sam produkt bardzo OK. Natomiast kurier przeciągał dostawę.


Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane