Menu
Drzwi przesuwne drewniane dębowe ONE BOARD PREMIUM

Więcej widoków

Model: ONE.P-95x210

Drzwi przesuwne drewniane dębowe ONE BOARD PREMIUM


2 750,00 zł

Dodaj opinię jako pierwszy

Czas wysyłki: 7 dni

* wymagane pola

2 750,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

Drzwi przesuwne One Board Premium to odważniejsza, bardziej charakterna i niesymetryczna wersja modelu One Board Basic.

Drzwi One Board Premium są propozycją dla najbardziej wymagających miłośników natury w nowoczesnej formie. Łączą w sobie najwyższą jakość, komfort użytkowania i niezwykły design.

One Board Premium to drzwi przesuwne wykonane ze specjalnie selekcjonowanego drewna dębowego. Surowiec ten jest niezwykle solidny i trwały, dzięki czemu świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Nierówne krawędzie drzwi One Board Premium nadają im naturalny i nieregularny kształt, co sprawia, że każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.

Tym, co wyróżnia drzwi One Board Premium są naturalnie występujące przebarwienia i pęknięcia. Szczeliny powstałe na powierzchni drzwi, zagłębienia czy otwory po sękach oraz łączenia na „jaskółczy ogon” powodują, że produkt nabiera charakteru i oryginalności.

Aby zapewnić najwyższą trwałość, w drzwiach One Board Premium zastosowano dodatkowe zabezpieczenia chroniące przed odkształceniem. Naprzemianstronne ułożenie słoja oraz obecność listew wzmacniających wzdłuż krótszych krawędzi sprawuje funkcję ochronną, a sam surowiec, z którego powstały drzwi wykazuje się ponadprzeciętną trwałością.

Każdy egzemplarz drzwi One Board Premium jest jedyny i niepowtarzalny ze względu na kształt i niejednolitą powierzchnię. Aby jak najlepiej oddawały charakter miejsca, w którym zostaną zamontowane, zachęcamy do samodzielnego doboru prowadnic, uchwytów oraz innych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Proponujemy drzwi surowe lub wybarwione olejem naturalnym bądź brązowym. Możliwości konfiguracji poszczególnych elementów sprawiają, że drzwi będą wyjątkowe i dostosowane do indywidualnych preferencji i upodobań.

Drzwi One Board Premium sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i loftowych czy rustykalnych. Pomimo masywności, jaką charakteryzują się drzwi dębowe, nie przytłaczają one pomieszczeń, wręcz przeciwnie – zajmują znacznie mniej miejsca niż drzwi tradycyjne, a naturalność drewna sprawia, że pozostaną zawsze modne i ponadczasowe.

Cechy, które sprawiają, że drzwi One Board Premium idealnie sprawdzą się w Twoim wnętrzu, to:
- naturalność,
- unikatowość – każdy egzemplarz to osobne dzieło natury,
- najwyższa jakość wykonania,
- niezwykle trwałe i solidne lite drewno dębowe.

Spośród dostępnych egzemplarzy wybierają Państwo konkretne drzwi, których wzór jest unikalny i niepowtarzalny.

*W przypadku zamówienia bez wskazania egzemplarza, zostanie on wybrany losowo.

Specyfikacja techniczna

Wysokość całkowita (cm) 210
Szerokość całkowita (cm) 95-130
Grubość/Głębokość całkowita (cm) 3.5
Materiał Dąb
Kolor Drewno - olej do wyboru
Wykończenie Surowy / Olejowany
INFORMACJE DODATKOWE Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.
Opinie klientów
  1. Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane