Menu
Model: BRN

Drzwi przesuwne drewniane dębowe BARN


1 627,00 zł
Czas wysyłki: 7 dni

* wymagane pola

1 627,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

Drzwi przesuwne Barn to propozycja dla osób konkretnych i stanowczych, które nie podążają za trendami, a sami je wyznaczają.

Drzwi Barn zostały wykonane z drewna dębowego. Szerokie, masywne deski o dwucentymetrowej grubości zostały ułożone pionowo, natomiast zewnętrzną stronę drzwi stanowią deski tworzące literę X w dolnej części. Każdy kawałek drewna użyty przy produkcji drzwi przesuwnych Barn poddawany jest selekcji i dobierany do pozostałych tak, aby wspólnie tworzyły precyzyjny i zdecydowany układ, który zachwyci każdego użytkownika. Konstrukcję drzwi Barn stanowi rama, która również została wykonana z masywnych desek dębowych.

Powierzchnia drzwi z wyczuwalną strukturą drewna nadaje charakteru i solidności, natomiast słoje widoczne na deskach podkreślają rzeczywisty rysunek drewna. Naturalne rozpękania i zagłębienia po sękach występujące na poszczególnych elementach dodają drapieżności i siły, która drzemie w surowcu. Celowe postarzenie drewna dębowego potęguje wrażenie stanowczości i bezkompromisowości drzwi przesuwnych Barn.

Drzwi dębowe Barn pasują do wnętrza, któremu chcielibyśmy nadać charakter oraz podkreślić hardość i oryginalność ich użytkowników.

Standardowy wymiar drzwi wynosi 100cm x 210cm, grubość 4cm i występuję w wersji surowej. Dzięki swojej uniwersalności, drzwi przesuwne BARN idealnie pasują do otworów drzwiowych: 70cm, 80cm oraz 90cm. 

*Produkt wybarwiony i/lub wykonany w wymiarze innym niż 100x210 cm. w myśl Ustawy o Prawach Konsumenta art. 38 pkt. 3 jest produktem niestandardowym i nie podlega zwrotowi.

**Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

EAN 5907772071168
Wysokość całkowita (cm) 210
Szerokość całkowita (cm) 100
Grubość/Głębokość całkowita (cm) 4
Waga (KG) 55
Materiał Dąb
Kolor Drewno - olej do wyboru
Wykończenie Surowy / Olejowany
INFORMACJE DODATKOWE Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.
Opinie klientów

Opinie dla produktu: Drzwi przesuwne drewniane dębowe BARN  1. Produkt

    Karolina09.12.2017

    Drzwi pierwsza klasa. Nie znajdziecie nigdzie indziej takich drzwi. Przekopałam cały internet i nie znalazłam. Drzwi solidne, surowe, takie jak sobie wymarzyłam.


Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane