Model: SE.DRZ.ONE

Drzwi przesuwne dębowe ONE BOARD


1 599,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 5 tygodni

* wymagane pola

1 599,00 zł
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Drzwi przesuwne - jak z jednego kawałka drewna!


Wykonane zostały z litego drewna dębowego a odpowiedni dobór materiału sprawia, że wyglądają jak jeden kawałek deski. Na bokach znajdują się różnego rodzaju naturalne nierówności pnia drzewa, które sprawiają że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.


W części środkowej występują różnego rodzaju sęki, przebarwienia i pęknięcia charakterystyczna dla produktów pochodzenia naturalnego. W drzwiach mogą być zastosowane łącznikami na jaskółczy ogon
Każda sztuka drzwi jest inna, z innym usłojeniem, z inną barwą drewna dębowego oraz z inną nieregularnością bocznych krawędzi. Nie ma dwóch identycznych sztuk - każda wyprodukowana przez nasz sztuka jest pozytywnym zaskoczeniem dla klienta.
Ten model drzwi jest nie tylko bardzo praktyczny i funkcjonalny ale także niesamowicie dekoracyjny i ozdobny. Z pewnością przyciągnie wzrok każdego gościa!
Ten model drzwi przesuwnych idealnie pasuje do sypialni, łazienki czy kuchni. Doskonały pomysł na oddzielenie przestrzeni relaksu i pracy.


Zdjęcia drzwi przedstawione w ofercie, są zdjęciami realnych produktów jakie wykonaliśmy dla naszych Klientów. Struktura drewna jest wygładzona i wyszlifowana. Drzwi mogą posiadać wypadnięte sęki, pęknięcia na wylot, rozszczelnienia drewna, wstawki drewniane - cechy te nie świadczą o wadzie a o celowym założeniu tego modelu. Można powiedzieć że im bardziej nieregularne tym lepiej.


Drzwi One Board wykonujemy w stanie surowym, możliwe jest także wybranie opcji olejowania na kolor olej naturalny oraz olej kawa. Drzwi wybarwione olejem stają się bardziej charakterne, bardziej wyraziste - jednym słowem wyjątkowe!

*Drzwi wykonujemy także w niestandardowej wysokości - maks. 2200 mm. W celu dokonania wyceny prosimy o kontakt e-mail info@rustykalneuchwyty.pl

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 5 tygodni
Szerokość100-110 cm
Wysokość210 cm
Grubość3,5 cm
MateriałDąb
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane