praca w czasie epidemii

Szanowni Państwo!

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji, jaką jest stan zagrożenia epidemicznego w całym kraju, chcemy Państwa poinformować, jak przebiega praca naszego sklepu. Zależy nam, aby mieli Państwo zawsze pełne i aktualne informacje zarówno na temat złożonych zamówień, jak i sytuacji w naszym sklepie.

Co pozostaje bez zmian?

- Zamówienia przyjmujemy i realizujemy normalnie.

- Nasz Dział Sprzedaży oraz Biuro Obsługi Klienta pracują normalnie i nadal pozostają w pełni do Państwa dyspozycji.

- Nasz magazyn na bieżąco przygotowuje Państwa zamówienia do wysyłki, zachowując szczególnej środki ostrożności. 

- Działamy online z niegasnącym zaangażowaniem i zapałem! Gorąco zachęcamy do wybrania zakupów w sklepie internetowym.

- Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne promocje - aktualne kampanie ZNAJDZIESZ TU

- Jeśli masz pytania związane ze swoim zamówieniem, zapytanie o produkt lub chcesz złożyć zamówienie telefonicznie - śmiało skontaktuj się z nami mailowo na info@rustykalneuchwyty.pl lub telefonicznie 661 155 639.

Co uległo zmianie?

- W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa, nasz salon ekspozycyjny w siedzibie firmy w Kotlicach jest zamknięty do odwołania.

- Dbając o komfort i bezpieczeństwo Klientów rekomendujemy płatności bezgotówkowe - za zamówienie zapłać płatnościami elektronicznymi przed wysyłką zamówienia, tak aby nie narażać siebie i kuriera na kontakt z gotówką. Na czas obecny usługa płaność "Za pobraniem" jest wyłączona do odwołania.

- Kurierzy mają prawo dostarczać przesyłki bez podpisu odbiorcy - pod warunkiem, że kurier nawiąże wcześniej kontakt z odbiorcą i odbiorca wyrazi zgodę na takie doręczenie. Rozwiązanie to ma zapewnić maksymalna ochronę dla adresata i kuriera podczas doręczenia.

Będziemy Państwa informowali na bieżąco, aktualnie do zmian jakie będą zachodziły w naszym kraju w związku z pandemią COVID-19.

Dziękujemy za wyrozumiałość. Życzymy Wam zdrowia oraz spokojnego przejścia przez ten trudny dla wszystkich czas.

Pozdrawiamy,

Zespół Rustykalnych Uchwytów

1