Menu

Brak produktów w koszyku.

Regulamin promocji „5 kupujesz, 6 zyskujesz


REGULAMIN PROMOCJI NA TABLICZKI METALOWE „5 +1 GRATIS ”

Postanowienia ogólne

  1. Promocja „5 + 1 GRATUS” jest organizowana przez sklep Rustykalne Uchwyty, którego właścicielem jest Seart Group Sp. z o.o.
  2. Promocja obowiązuje od 04.03.2024 do wyczerpania zapasów.
  3. Warunkiem uczestniczenia w promocji jest zakup min. 5 tabliczek metalowych znajdujących się w kategorii „Tabliczki metalowe”: na stronie: https://rustykalneuchwyty.pl/tabliczki-scienne.

Nagrody

  1. Do każdego zakupu min. 5 tabliczek metalowych sklep Rustykalne Uchwyty oferuje 1 tabliczkę metalową gratis, zwaną dalej nagrodą.
  2. Wzór nagrody jest wybierany losowo.przez sklep Rustykanle Uchwyty. Uczestnik nie ma możliwości wyboru wzoru nagrody.
  3. Nagroda wysyłana jest wraz z zamówieniem na adres podany w zamówieniu.
  4. Nagrody będą przyznawane do wyczerpania się puli nagród lub do wyczerpania się puli nagród. W przypadku, gdy liczba zakupów 5 tabliczek metalowych przekroczy pulę nagród, o prawie do nagrody decydować będzie pierwszeństwo w dokonaniu zakupu.

Reklamacje

  1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji Uczestnicy winni zgłaszać drogą mailową na adres poczta@rustykalneuchwyty.pl.

Postanowienia końcowe

  1. Sklep Rustykalne Uchwyty zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w regulaminie nie mogą jednak naruszać praw nabytych przez Uczestników.
1