Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Tabliczki dekoracyjne


Coraz większą uwagę w naszych wnętrzach przyciągają tabliczki ścienne, które zachwycają domowników oraz gości. Barwne tapety i rodzinne fotografie ustąpiły miejsca ściennym tablicom i teraz wieszamy je w zasadzie w każdym wnętrzu: pokoju dziecięcym, salonie, sypialni, biurze czy gabinecie. W naszej ofercie proponujemy retro dekoracje na ściane np.: emblematy na drzwi do toalety, metalowe tablice ścienne np. przypominające znaki drogowe. Wybierz produkty z naszej oferty a z pewnością sprawisz, że Twój dom będzie wyglądał wyjątkowo. Metalowe tabliczki dekoracyjne to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. W sprzedaży oferujemy tabliczki dla fanów motoryzacji, tabliczki dekoracyjne z napisami zawierające przepisy kulinarne orasz szeroki wybór tabliczek z napojami, które świetnie sprawdzą się w domowym barze lub klimatycznej restauracji. Wiele wzorów tabliczek ściennych ma też akcent humorystyczny, więc oprócz funkcji dekoracyjnej wprowadzą również pozytywny nastrój do pomieszczenia. Szeroka oferta gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie tablice ścienną z tematyką bliską jego upodobaniom.


 

 
20

FAQ

Tabliczki dekoracyjne – podstawowe informacje

Urządzanie przestrzeni wymaga dbałości o szczegóły, wyczucia estetycznego, a także umiejętnego gospodarowania dostępnym miejscem. Jest to bardzo ważne w przypadku doboru elementów o charakterze dekoracyjnym do całości opracowywanej aranżacji. Decyzje w tym obszarze tematycznym powinny być podejmowane świadomie, a także istotnym aspektem jest tutaj zdecydowanie, co do własnych preferencji. Wybór ozdób do pomieszczenia jest bardzo indywidualną kwestią, dlatego też warto poświęcić trochę czasu na zastanowienie. Pośpiech skutkować może nietrafionymi wyborami, a przecież celem jest stworzenie spójnej kompozycji wizualnej. Ciekawym rozwiązaniem niejednokrotnie okazać się mogą tabliczki dekoracyjne. W wielu przypadkach wspaniale się one prezentują, a także stanowią intrygujące urozmaicenie całościowego wystroju. Dekoracje na ścianę powinny być starannie dobierane i nie ma co do tego wątpliwości.

Metalowe tabliczki dekoracyjne – jakie mają zalety i wady?

Metalowe tabliczki dekoracyjne mogą stanowić świetne rozwiązanie do wnętrz utrzymanych w stylu industrialnym, w którym wskazany surowiec często jest intensywnie eksploatowany. Od strony praktycznej takie wyroby mają użytkownikowi wiele do zaoferowania. Wspomniany materiał jest bowiem bardzo wytrzymały i trwały, dzięki czemu można wykorzystywać go niejednokrotnie latami w swojej przestrzeni. Solidne i starannie wykonane z metalu tabliczki dekoracyjne do domu mogą być przydatne dla osób, które chcą budować w swoim wnętrzu nieco surowy klimat i stawiają na elegancję. Surowiec, o którym mowa, może wzbudzać skojarzenia zarówno z nowoczesnością, jak i tradycją, dlatego też tablice ścienne z niego wykonane mogą znaleźć zastosowaniem w różnorodnych wnętrzach. Daje to wręcz ogromne możliwości osobom zainteresowanym zakupem takiego wyposażenia.

Tabliczki dekoracyjne z napisami – jakie wybrać?

Wybór elementów o charakterze dekoracyjnym do posiadanej przestrzeni jest niewątpliwie bardzo indywidualną kwestią, dlatego też nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jakie modele wybrać. Takie elementy wyposażenia dostępne są w naprawdę rozmaitych wariantach. Wszystko zależy więc tutaj od indywidualnego pomysłu na wystrój pomieszczenia. Trzeba zastanowić się nad tym, jakie efekty chce się osiągnąć, jaką stylistykę chce się wykorzystać we wnętrzu, a także, jaka kolorystyka dekoracji może być dopasowana do całokształtu kompozycji wizualnej. Interesującą opcją okazać się mogą tabliczki dekoracyjne z napisami, które często mogą przywodzić na myśl skojarzenia z nowoczesnością oraz dosyć luźnym stylem. Takie elementy mogą się przydać w procesie kreowania przytulnej atmosfery w urządzanym pomieszczeniu.

Tabliczki dekoracyjne – na co zwrócić uwagę?

Wybierając tabliczki dekoracyjne, pod uwagę trzeba brać szereg czynników. Nie należy kierować się tutaj jedynie ceną. Istotna jest bowiem również jakość wyrobu oraz precyzja jego wykonania. Trzeba więc wnikliwie analizować parametry poszczególnych modeli i myśleć w sposób kompleksowy. Od strony praktycznej z pewnością ważnym zagadnieniem są wymiary. Powinny być one dopasowane do rozmiarów niezagospodarowanej przestrzeni na ścianach w taki sposób, aby wypełniać ją w sposób estetyczny i z wyczuciem. Warto zastanowić się nad tym, czy chce się stworzyć swego rodzaju kolekcję tabliczek, czy też wprowadzić jeden taki element jako intrygujący akcent w całościowym wystroju. Z pewnością nie należy przesadzać z ilością dekoracji – potrzebny jest tutaj umiar, rozsądek i wyczucie. Umiejętnie opracowany zestaw dekoracji może się wspaniale prezentować na ścianie, dlatego też dobrze jest przyłożyć się do tego zadania. Warto zwracać również uwagę na kwestie związane z kolorystyką. Barwy dekoracji powinny współgrać z odcieniami podłogi, ścian, wyposażenia meblowego, a także zasłon i innych ozdób. Należy więc dać sobie tutaj czas do namysłu i gruntownie zastanowić się nad tym, jak chce się urządzić pomieszczenie od strony wizualnej. Tabliczki dekoracyjne mogą wydawać się szczegółem w wystroju, niemniej jednak detale mają często duży wpływ na wnętrze.