Menu

współpraca b2b

Jesteśmy otwarci na współpracę!

Szukasz ciekawych produktów, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes? Chcesz zapewnić swoim klientom asortyment najwyższej jakości zgodny z aktualnymi trendami? Napisz do nas!

Jeśli prowadzisz własny sklep i uważasz, że nasze produkty świetnie pasują do Twojej oferty - wyślij maila na adres hurt@rustykalneuchwyty.pl. Pracujemy w różnych modelach biznesowych od sprzedaży hurtowej do dropshippingu.

► WSPÓŁPRACA DROPSHIPPING

Oferta skierowana tylko do odbiorców biznesowych, którzy prowadzą sklepy internetowe, portale aukcyjne, portale zakupów grupowych.

Aby podjąć współpracę nie potrzebujesz własnego magazynu, ani tez kapitału koniecznego do zainwestowania w towar. Produkty są pakowane i wysyłane do Twojego Klienta bezpośrednio z naszego magazynu. Jedynie co musisz zrobić, to złożyć zamówienie do realizacji za pośrednictwem naszej platformy.

► WSPÓŁPRACA HURTOWA

W tym modelu otrzymasz od nas cennik hurtowy. Zamówienia możesz składać za pośrednictwem naszej platformy. Następnie przygotujemy towar do wysyłki, aby mógł trafić do Twojego magazynu.

► Jak zacząć?

Napisz do nas maila na adres hurt@rustykalneuchwyty.pl. Wskaż, jakim asortymentem jesteś zainteresowany i podaj adres www swojego sklepu.

Po zweryfikowaniu otrzymasz status klienta B2B. W tym celu możesz być poproszony o dosłanie dokumentów firmy.

Produkty możesz pobrać bezpośrednio ze strony www.rustykalneuchwyty.pl . Możemy też udostępnić plik XML oraz materiały na dysku w chmurze.

► Realizacja zamówień

Dla usprawnienia realizacji twojego zamówienia proponujemy skorzystać z platformy sprzedażowej.

► Etapy realizacji zamówienia:

Zaloguj się na stronie https://rustykalneuchwyty.pl .

Wybierz produkt i umieść go w koszyku. Rabat nalicza się automatycznie.

Wybierz dostępną formę płatności.

Wybierz formę dostawy lub wyślij swojego kuriera.

Uzupełnij dane adresowe do wysyłki.

Opłać zamówienie / fakturę PROFORMA.

Zamówiony towar wyślemy na wskazany w zamówieniu adres.

Fakturę VAT otrzymasz mailem.

►Regulamin dla DROPSHIPPINGU

Definicje

Dropshipping – "model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta." (def.: Wikipedia)

Dystrybutor – Rustykalne Uchwyty

Sklep – sklep internetowy (zintegrowany z Dystrybutorem)

Klient końcowy – osoba fizyczna, konsument lub firma kupująca produkt w Sklepie internetowym, końcowy odbiorca zakupionego towaru.

Cena zakupu produktu dla Sklepu to cena produktu na stronie www.rustykalneuchwyty.pl pomniejszona o XX% uzgodnionego upust. Brak minimalnej kwoty zamówienia umożliwia wysyłkę nawet 1 sztuki.

Preferowana forma składania zamówień poprzez platformę sprzedażową dostępną na stronie www.rustykalneuchwyty.pl

Forma oraz koszty wysyłki są uzależnione od adresu Klienta i wyliczane są automatycznie.

Nie jest dostępna forma płatności za pobraniem.

Do przesyłek, które wysyłamy do Klientów końcowych nie dołączamy żadnych naszych materiałów promocyjnych, faktur itp.

Faktury wysyłamy zawsze drogą elektroniczną w postaci PDF do samodzielnego wydruku.

W przypadku paczek nieodebranych przez Klienta końcowego, Sklep ponosi ewentualne koszty kolejnej przesyłki lub innych kosztów poniesionych przez Dystrybutora w celu odbioru nie odebranej przesyłki i ponownego jej nadania.

Towar nie podlega zwrotom poza sytuacją, gdy towar posiada wady fabryczne/produkcyjne. Nie ma tutaj zastosowania ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - art. 10, ponieważ Dystrybutor wysyła produkt na zlecenie Sklepu, a nie Klienta końcowego.

Dystrybutor wymieni towar na inny oraz poniesie koszty wymiany w przypadku wyłącznie wad fabrycznych/produkcyjnych. Wszelkie inne wymiany Dystrybutor dokona na koszt i polecenie Sklepu. Zwrot od Klienta końcowego w terminie ustawowym 14 dni, Sklep bierze na siebie i rozstrzyga go według własnej polityki i regulaminu.

Sklep zobowiązany jest do monitorowania stanów magazynowych Dystrybutora i ciągłego ich aktualizowania np. za pośrednictwem pliku XML. Dystrybutor dołoży wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie www.rustykalneuchwyty.pl była ciągle aktualna, jednak nie może wykluczyć ewentualnego braku zakupionego przez Sklep produktu.

1