Blaty drewniane Naturwood wykonane zostały z litego drewna dębowego o grubości 40 mm.
Przy zachowaniu rustykalnego charakteru, ten model stanowi „najłagodniejszy” blat z naszej oferty.
Cechą charakterystyczną produktu są niezbyt głębokie, liczne rozpękania, sęki i zagłębienia po nich.
Połączenie łagodności z naturalnym „pazurem” sprawia, że blat jest jednym z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów.
Ten piękny blat drewniany oferujemy w stanie surowym lub wybarwiony na jeden z proponowanych, często niepowtarzalnych kolorów, przedstawionych obok zdjęć.
Każdy egzemplarz to inna historia drzewa, z którego został wykonany produkt. To sprawia, że żaden wykonany blat nie miał swojego odpowiednika w przeszłości i nie będzie miał w przyszłości.
Połączenie blatu z nogami z naszej oferty, sprawi że powstaną u Państwa w domu oryginalne stoły, ławy lub blaty robocze.
W ofercie mamy blaty w wielu zdefiniowanych wymiarach. Ale na życzenie Klienta możemy wykonać także rozmiar spersonalizowany (maks. 110X220 cm). W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt na info@rustykalneuchwyty.pl
Cechą charakterystyczną blatów NATURWOOD jest:
-
-cztery równe krawędzie boczne ( sformatowane pod katem 90 stopni)
-
-różnorodne usłojenie i naturalne przebarwienia
-
-sęki oraz ich różnorodne rozpękania
-
-pęknięcia w różnych postaciach
- -możliwa ozdobna listwa wzmacniająca stosowana na obu krótszych krawędziach blatu w celu usztywnienia konstrukcji blatu.
Dorota – 28.12.2018
Blat dębowy naturwood z nogami kwadro stworzył stół, o którym od dawna marzyłam. Bardzo dobra jest relacja ostatecznego efektu, jakości produktów i ceny. Jestem bardzo zadowolona.