Model: SE.BLT.NW

Blat dębowy NATURWOOD 80,90x120-200 cm


Oddajemy w Państwa ręce blaty, których posiadanie niesie entuzjazm, ciekawość i zachwyt. Tak o tych blatach mówią nasi klienci. Te niebanalne i niezwykłe w formie blaty stworzyła sama natura. My tylko wydobyliśmy z nich odrobinę fantazji i wdzię...
750,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 7 - 21 dni

* wymagane pola

750,00 zł
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Oddajemy w Państwa ręce blaty, których posiadanie niesie entuzjazm, ciekawość i zachwyt.
Tak o tych blatach mówią nasi klienci.

Te niebanalne i niezwykłe w formie blaty stworzyła sama natura. My tylko wydobyliśmy z nich odrobinę fantazji i wdzięku.

Te piękne blaty zostały wykonane z drewna dębowego o grubości 40 mm. Drewno to musiało zostać mocno wyselekcjonowane, gdyż do ich stworzenia można było użyć tylko nieliczne deski.
Każdy z nich to indywidualna praca. Każda deska jest inna, z innym usłojeniem, sękami, pęknięciami. Trzeba zatem pamiętać, iż każdy blat to oddzielna historia samego drzewa i inny niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju wygląd.

Cechą charakterystyczną blatów NATURWOOD są:

  • -równe krawędzie boczne ( sformatowane pod katem 90 stopni)
  • -różnorodne usłojenie i naturalne przebarwienia
  • -sęki oraz ich różnorodne rozpękania
  • -pęknięcia w różnych postaciach

Blaty dostarczane są w stanie "surowym", tak aby każdy miał możliwość samodzielnego dopasowania zarówno koloru jak i sposobu wykończenia do własnego wnętrza i indywidualnych potrzeb. Na blaty można stosować woski, oleje oraz lakiery lub pozostawić całkowicie naturalne.

Występują one w wielu standardowych rozmiarach, ale gdyby okazało się że nie znaleźli Państwo odpowiedniej wielkości prosimy o kontakt z nami.

Wybierając blat o szerokości 80 cm i np. nogę typu X mamy pewność iż noga idealnie spasuje nam co do szerokości blatu równając się z jego bocznymi krawędziami. Przy blatach 90 cm i szerszych nogi te będą zainstalowane głębiej od krawędzi blatu.

Mamy nadzieję, że łącząc te blaty z różnymi nogami dostępnymi w naszym sklepie, u Państwa w domach powstaną wspaniałe stoły, ławy, blaty robocze i inne konstrukcje, które będą zachwycać domowników i gości.

blaty i nogi do stołów vintage i industrialnych

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji7 - 21 dni
Szerokość80 cm
Grubość4 cm
MateriałDrewno
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane