Menu
Model: NW

Blat dębowy rustykalny NATURWOOD


1 050,00 zł
Czas wysyłki: 3 - 6 tygodni

* wymagane pola

1 050,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

Blaty drewniane co powinieneś wiedzieć Jak dobrać nogi do blatu Kolory i pielegnacja blatów drewnianych

Blaty drewniane Naturwood wykonane zostały z litego drewna dębowego o grubości 40 mm.

Przy zachowaniu rustykalnego charakteru, ten model stanowi „najłagodniejszy” blat z naszej oferty.

Cechą charakterystyczną produktu są niezbyt głębokie, liczne rozpękania, sęki i zagłębienia po nich.

Połączenie łagodności z naturalnym „pazurem” sprawia, że blat jest jednym z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów.

Ten piękny blat drewniany oferujemy w stanie surowym lub wybarwiony na jeden z proponowanych, często niepowtarzalnych kolorów, przedstawionych obok zdjęć.

Każdy egzemplarz to inna historia drzewa, z którego został wykonany produkt. To sprawia, że żaden wykonany blat nie miał swojego odpowiednika w przeszłości i nie będzie miał w przyszłości.

Połączenie blatu z nogami z naszej oferty, sprawi że powstaną u Państwa w domu oryginalne stoły, ławy lub blaty robocze.

W ofercie mamy blaty w wielu zdefiniowanych wymiarach. Ale na życzenie Klienta możemy wykonać także rozmiar spersonalizowany (maks. 110X220 cm). W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt na info@rustykalneuchwyty.pl

Cechą charakterystyczną blatów NATURWOOD jest:

 • -cztery równe krawędzie boczne ( sformatowane pod katem 90 stopni)

 • -różnorodne usłojenie i naturalne przebarwienia

 • -sęki oraz ich różnorodne rozpękania

 • -pęknięcia w różnych postaciach

 • -możliwa ozdobna listwa wzmacniająca stosowana na obu krótszych krawędziach blatu w celu usztywnienia konstrukcji blatu.

Specyfikacja techniczna

Szerokość całkowita Do wyboru
Grubość 4 cm
Materiał Drewno
Informacje dodatkowe W przypadku wyboru blatu wybarwionego i/lub wykonanego w wymiarze niestandardowym, asortyment traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie i nie podlega zwrotowi (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta)
Opinie klientów

Opinie dla produktu: Blat dębowy rustykalny NATURWOOD 1. Produkt

  Dorota28.12.2018

  Blat dębowy naturwood z nogami kwadro stworzył stół, o którym od dawna marzyłam. Bardzo dobra jest relacja ostatecznego efektu, jakości produktów i ceny. Jestem bardzo zadowolona.

 2. Produkt

  Jagoda11.12.2018

  Kupiliśmy komplet z blatem Kwadrox. Jedynie co mogę powiedzieć to klasa, klasa, klasa. Jestem po prostu zauroczona tym co dostałam i podejściem załogi.

 3. Produkt

  Sebastian29.08.2018

  Od samego początku mile zaskoczeni począwszy od bardzo dobrego kontaktu ze sklepem poprzez pomoc nam udzieloną odnośnie blatu oraz jego montażu. Zamówiliśmy BLAT DĘBOWY NATURWOOD wraz olejeniem oraz nogi typu X i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Blat oraz nogi bardzo dobrze zabezpieczone w paczce. Wykonanie blatu jak dla nas bajka, nogi typu X idealnie się komponują z górną częścią stołu choć mieliśmy obawy, że przy tego typu nogach już nikt nie da rady usiąść z boku stołu jednak na szczęście nasze obawy były nieuzasadnione i stół spokojnie pomieści 6 os. (Dł. blatu 140 cm). Dziękujemy oraz polecamy z czystym sumieniem.

 4. Produkt

  Dominika z Gdańska17.08.2018

  Nowoczesność w połączeniu z klimatem retro tak mogę opisać ten blat. Polecam gdyż nie znajdziecie takich nigdzie indziej i to za taką cenę. Warto zatem poczekać te parę dni.

 5. Produkt

  Asia15.08.2018

  Blat piękności. W połączeniu ze stalowymi nogami jaki kupiliśmy i odrobiną pracy ( olejowanie ) powstał stół naszych marzeń.
Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Powiązane
Produkty

Polecane
Produkty