blat dębowy

Więcej widoków

Model: SE.BLT.NW

Blat dębowy rustykalny NATURWOOD


850,00 zł
Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 5 tygodni

* wymagane pola

850,00 zł
Opis

Szczegóły

Oddajemy w Państwa ręce blaty, których posiadanie niesie entuzjazm, ciekawość i zachwyt.
Tak o tych blatach mówią nasi klienci.

Te niebanalne i niezwykłe w formie blaty stworzyła sama natura. My tylko wydobyliśmy z nich odrobinę fantazji i wdzięku.

Te piękne blaty zostały wykonane z drewna dębowego o grubości 40 mm. Drewno to musiało zostać mocno wyselekcjonowane, gdyż do ich stworzenia można było użyć tylko nieliczne deski.
Każdy z nich to indywidualna praca. Każda deska jest inna, z innym usłojeniem, sękami, pęknięciami. Trzeba zatem pamiętać, iż każdy blat to oddzielna historia samego drzewa i inny niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju wygląd.

Cechą charakterystyczną blatów NATURWOOD są:

 • -równe krawędzie boczne ( sformatowane pod katem 90 stopni)
 • -różnorodne usłojenie i naturalne przebarwienia
 • -sęki oraz ich różnorodne rozpękania
 • -pęknięcia w różnych postaciach

Blaty dostarczane są w stanie "surowym", tak aby każdy miał możliwość samodzielnego dopasowania zarówno koloru jak i sposobu wykończenia do własnego wnętrza i indywidualnych potrzeb. Na blaty można stosować woski, oleje oraz lakiery lub pozostawić całkowicie naturalne.

Występują one w wielu standardowych rozmiarach, ale gdyby okazało się że nie znaleźli Państwo odpowiedniej wielkości prosimy o kontakt z nami.

Wybierając blat o szerokości 80 cm i np. nogę typu X mamy pewność iż noga idealnie spasuje nam co do szerokości blatu równając się z jego bocznymi krawędziami. Przy blatach 90 cm i szerszych nogi te będą zainstalowane głębiej od krawędzi blatu.

Mamy nadzieję, że łącząc te blaty z różnymi nogami dostępnymi w naszym sklepie, u Państwa w domach powstaną wspaniałe stoły, ławy, blaty robocze i inne konstrukcje, które będą zachwycać domowników i gości.

W przypadku wyboru blatu wybarwionego (olej naturalny lub brąz), produkt traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.

POMOCNE ARTYKUŁY

Jak samodzielnie zrobić stół?

Olejowanie drewna - wszystko co trzeba wiedzieć?

blaty i nogi do stołów vintage i industrialnych

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji 1 - 5 tygodni
Grubość 4 cm
Materiał Drewno
Recenzje

Recenzje dla produktu Blat dębowy rustykalny NATURWOOD

 1. Produkt
  Dostawa

  Dorota28.12.2018

  Blat dębowy naturwood z nogami kwadro stworzył stół, o którym od dawna marzyłam. Bardzo dobra jest relacja ostatecznego efektu, jakości produktów i ceny. Jestem bardzo zadowolona.

 2. Produkt
  Dostawa

  Jagoda11.12.2018

  Kupiliśmy komplet z blatem Kwadrox. Jedynie co mogę powiedzieć to klasa, klasa, klasa. Jestem po prostu zauroczona tym co dostałam i podejściem załogi.

 3. Produkt
  Dostawa

  Sebastian29.08.2018

  Od samego początku mile zaskoczeni począwszy od bardzo dobrego kontaktu ze sklepem poprzez pomoc nam udzieloną odnośnie blatu oraz jego montażu. Zamówiliśmy BLAT DĘBOWY NATURWOOD wraz olejeniem oraz nogi typu X i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni. Blat oraz nogi bardzo dobrze zabezpieczone w paczce. Wykonanie blatu jak dla nas bajka, nogi typu X idealnie się komponują z górną częścią stołu choć mieliśmy obawy, że przy tego typu nogach już nikt nie da rady usiąść z boku stołu jednak na szczęście nasze obawy były nieuzasadnione i stół spokojnie pomieści 6 os. (Dł. blatu 140 cm). Dziękujemy oraz polecamy z czystym sumieniem.

 4. Produkt
  Dostawa

  Dominika z Gdańska17.08.2018

  Nowoczesność w połączeniu z klimatem retro tak mogę opisać ten blat. Polecam gdyż nie znajdziecie takich nigdzie indziej i to za taką cenę. Warto zatem poczekać te parę dni.

 5. Produkt
  Dostawa

  Asia15.08.2018

  Blat piękności. W połączeniu ze stalowymi nogami jaki kupiliśmy i odrobiną pracy ( olejowanie ) powstał stół naszych marzeń.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Powiązane
Produkty

Polecane
Produkty