Menu
Model: SE.BLT.RT

Loftowy blat dębowy ROMANTEKA


1 150,00 zł
Czas wysyłki: 3 - 6 tygodni

* wymagane pola

1 150,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

Dębowy blat Romanteka stanowi pomost pomiędzy spokojniejszym Naturwoodem a odważnym Rustwoodem. Cechą charakterystyczną produktu są nierówne krawędzie. Ich kształt odzwierciedla prawdziwe dzieło natury. Blat wykonany został z wyselekcjonowanego drewna o grubości 40 mm. Co w połączeniu z naszymi nogami pozwala uzyskać stoły, ławy i ławki w najpopularniejszych wymiarach. Selekcja materiału na blat prowadzona jest tak by produkt ostatecznie sprawiał wrażenie jednego kawałka drewna.

Cechą charakterystyczną blatów ROMANTEKA są:

- nierówne, naturalne krawędzie boczne (dłuższe wzdłuż słoja)
- proste, docięte do kąta krawędzie krótsze
- różnorodne usłojenie i naturalne przebarwienia
- sęki, szczelinki oraz różne rozpękania

Blaty proponujemy zarówno w stanie surowym, gdzie Klient po otrzymaniu produktu może wybarwić go we własnym zakresie lub już wybarwione. Wiele z naszych odcieni jest niespotykanych na rynku i stanowi tajemnicę handlową. Proces nanoszenia odbywa się dwu-etapowo, w odstępach 24h. Po pełnym odparowaniu proces olejowania przeprowadzany jest ponownie a pakowanie i wysyłka następuje najwcześniej następnego dnia.

Zapewniamy że łącząc blat Romanteka, jak też inne z naszej oferty z naszymi nogami dostępnymi w naszym sklepie, u Państwa w domach zagoszczą stoły, ławy, ławki oraz blaty robocze jedyne w swoim rodzaju.

W przypadku wyboru blatu wybarwionego (olej naturalny lub brąz), produkt traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.

Specyfikacja techniczna

Długość całkowita Do wyboru
Grubość 4 cm
Materiał Drewno
Rodzaj powierzchni Gładka
Informacje dodatkowe W przypadku wyboru blatu wybarwionego i/lub wykonanego w wymiarze niestandardowym, asortyment traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie i nie podlega zwrotowi (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta)
Opinie klientów

Opinie dla produktu: Loftowy blat dębowy ROMANTEKA 1. Produkt

  Joanna02.04.2021

  Blat jest przepiękny i bardzo solidnie wykonany! Obsługa na najwyższym poziomie. Dziękuję :)

 2. Produkt

  MaciejGdańsk19.08.2020

  Jestem zachwycony zakupionym blatem Romanteka! Ma piękne naturalne nierówności i pęknięcia, rozmiar i jakość na najwyższym poziomie! dziękuję za upiększenie mojego mieszkania! Szczerze polecam!:)

 3. Produkt
  Produkt

  izabela30.11.2019

  Blat rewelacyjny mocny , piękny kolor , masywny, niesamowicie wykonany takie stoły oglądałam w programach zagranicznych i taki sobie zrobiłam z waszych produktów. Waszą stonkę mam w zakładce w razie gdyby mi coś jeszcze wpadło do głowy.

 4. Produkt

  Justyna25.02.2019

  Jestem bardzo zadowolona z blatu dębowego. Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Stół robi duże wrażenie i wygląda bardzo kosztownie. Nogi metalowe dobrze zespawane i równo pomalowane. nie ma żadnych ostrych zakończeń. Nogi równej długości idealnie pasują do blatu. Polecam zakup i samodzielne stworzenie pięknego stołu. Pozdrawiam


Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane