Model: SE.BLT.RT

Blat dębowy ROMANTEKA


899,00 zł
Stan: Nowy Czas wysyłki: 1 - 5 tygodni

* wymagane pola

899,00 zł
Opis

Szczegóły

Blaty drewniane co powinieneś wiedzieć Jak dobrać nogi do blatu Kolory i pielegnacja blatów drewnianych

Dębowy blat Romanteka stanowi pomost pomiędzy spokojniejszym Naturwoodem a odważnym Rustwoodem. Cechą charakterystyczną produktu są nierówne krawędzie, ich kształt to dzieło natury.

Blat wykonany został z wyselekcjonowanego drewna o grubości 40 mm. Co w połączeniu z naszymi nogami pozwala uzyskać stoły, ławy i ławki w najpopularniejszych wymiarach.

Selekcja materiału na blat prowadzona jest tak by produkt ostatecznie sprawiał wrażenie jednego kawałka drewna.

Cechą charakterystyczną blatów ROMANTEKA są:

 •   -nierówne, naturalne krawędzie boczne (dłuższe wzdłuż słoja)

 •   -proste, docięte do kąta krawędzie krótsze

 •   -różnorodne usłojenie i naturalne przebarwienia

 •   -sęki oraz różne rozpękania


Blaty proponujemy zarówno w stanie surowym, gdzie Klient po otrzymaniu produktu może wybarwić go we własnym zakresie lub już wybarwione. Wiele z naszych odcieni jest niespotykanych na rynku i stanowi tajemnicę handlową.

Proces nanoszenia odbywa się dwu-etapowo, w odstępach 24h. Po pełnym odparowaniu proces olejowania przeprowadzany jest ponownie a pakowanie i wysyłka następuje najwcześniej następnego dnia.

Zapewniamy że łącząc blat Romanteka, jak też inne z naszej ofertynaszymi nogami dostępnymi w naszym sklepie, u Państwa w domach zagoszczą stoły, ławy, ławki oraz blaty robocze jedyne w swoim rodzaju.

Specyfikacja techniczna

Czas wysyłki 1 - 5 tygodni
Grubość 4 cm
Długość 120-200 cm
Materiał Drewno
Rodzaj powierzchni Gładka
Informacje dodatkowe W przypadku wyboru blatu wybarwionego, produkt traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
Recenzje

Recenzje dla produktu Blat dębowy ROMANTEKA

 1. Produkt
  Produkt
  Dostawa
  Dostawa

  izabela30.11.2019

  Blat rewelacyjny mocny , piękny kolor , masywny, niesamowicie wykonany takie stoły oglądałam w programach zagranicznych i taki sobie zrobiłam z waszych produktów. Waszą stonkę mam w zakładce w razie gdyby mi coś jeszcze wpadło do głowy.

 2. Produkt
  Dostawa

  Justyna25.02.2019

  Jestem bardzo zadowolona z blatu dębowego. Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Stół robi duże wrażenie i wygląda bardzo kosztownie. Nogi metalowe dobrze zespawane i równo pomalowane. nie ma żadnych ostrych zakończeń. Nogi równej długości idealnie pasują do blatu. Polecam zakup i samodzielne stworzenie pięknego stołu. Pozdrawiam

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane