Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Blaty drewniane


Blaty drewniane gwarantują trwałość, najwyższą jakość oraz naturalne piękno. Nietuzinkowy rysunek i naturalne odcienie drewna sprawią, że nasze blaty z drewna będą doskonałą ozdobą salonu, kuchni, pracowni czy łazienki. Do ich produkcji zostały wykorzystane starannie wyselekcjonowane gatunki drewna, tak, aby zwiększyć odporność na długotrwałe użytkowanie, wahania temperatury oraz wilgoć. Ten wiecznie żyjący materiał z biegiem czasu nabierze unikatowego charakteru i przesiąknie tym co najpiękniejsze - atmosferą rodzinnego domu.

W naszej ofercie znajdą Państwo solidne blaty drewniae z dębu, nietuzinkowe blaty sosnowe oraz oryginalne blaty z drewna orzechowego. Szeroka oferta rozmiarów i wybarwień pozwala na wykorzystanie blatów do stołu, półek lub ławki. Oferowane przez nas blaty dębowe występują w różnych formach. W sprzedaży mamy dostępne modele o prostymkształcie, które świetnie sprawdzą się we wnętrzach klasycznych oraz propozycje blatów z nieregularna krawędzią i mocno wyeksponowanymi rozpękaniami. Dzięki zastosowaniu w produkcji litego drewna każdy stworzony przez nas egzemplarz blat drewniany jest unikalny i niepowtarzalny.


 

 
3

FAQ

Blat do stołu - dlaczego wybrać drewniany?

Poza walorami estetycznym drewniany blat do stołu, mebli kuchennych czy do biurka zapewnia wieloletnie użytkowanie i wprowadza niebanalny klimat do mieszkania. Warto dodać, że oferowane w sklepie rustykalneuchwyty.pl drewniane blaty to gwarancja unikalności, ponieważ każdy został wykonany z drewna o innym wzorze słojów, z oryginalnym układem śladów po sękach i uroczymi pęknięciami. Można zatem powiedzieć, że oferowane w naszym sklepie blaty stworzyła sama natura, a my nadaliśmy im jedynie wartość użytkową.

Blat dębowy czy bukowy - jaki wybrać?

Oferujemy zakup blatów wykonanych z mocnego drewna dębowego w stylu Naturwood, Antique, Romanteka oraz Rustwood. Każdy typ drewnianego blatu reprezentuje nieco inną stylistykę umożliwiającą zrobienie stołów i biurek w klimatach retro, rustykalnym oraz industrialnym. Nasze blaty obrabiamy w stopniu, który zapewnia Klientom ich wygodne użytkowanie.

Blaty drewniane - w jaki sposób są wykonane?

Wszystkie oferowane blaty drewniane posiadają równe krawędzie boczne sformatowane pod kątem prostym, różnorodne usłojenie i naturalne przebarwiania nadające drewnu unikalny charakter oraz oryginalną fakturę (sęki i rozpękania). Blaty z serii Antique wyposażyliśmy dodatkowo w ozdobne wstawki i łączniki na jaskółczy ogon, a także listwę wzmacniającą i ozdobną umieszczoną na obu krawędziach blatu drewnianego. Z kolei blaty drewniane Rustwood posiadają nierówne, naturalne krawędzie boczne oraz wstawki ozdobne.

Blat drewniany - jakie posiadamy możliwości wykończenia?

Nasze drewniane blaty dostarczamy do Was w stanie surowym, dzięki czemu każdy może dopasować zarówno kolor, jak i sposób wykończenia do własnego wnętrza i indywidualnych potrzeb. Na blaty stołowe z drewna litego można stosować woski, oleje oraz lakiery. Są to produkty uzyskane na drodze surowej selekcji, gdyż do wykonania blatów wykorzystuje się tylko nieliczne deski. Nic nie zastąpi pięknego, naturalnego blatu z litego drewna, który odpowiednio zaimpregnowany i regularnie pielęgnowany będzie nam służył i cieszył oko przez wiele lat.

Jakie produkty proponujemy do naszych blatów?

Samodzielnie wykonany drewniany stół do kuchni czy jadalni to sposób na oryginalne wnętrze, które zachwyci domowników oraz gości. Oferujemy bogaty wybór blatach drewnianych, które podkreślą piękno waszego mieszkania. W naszym sklepie znajdziecie ponadto oddzielnie sprzedawane nogi do stołu, dzięki czemu będziecie mieli możliwość samodzielnego wykonania modnego industrialnego stołu czy biurka, jakie możecie podziwiać w czasopismach wnętrzarskich i designerskich mieszkaniach. Za pomocą drewnianego blatu oraz dobranych do tego interesujących nóg można stworzyć także ławy, taborety, stoliki do kawy, stoliki nocne, konsole oraz wiele innych mebli.