Blog


Zawiasy meblowe

Meble odgrywają bardzo istotną rolę w aranżacji wnętrz – nie tylko nadają styl pomieszczeniu, ale także mają odznaczać się funkcjonalnością, ułatwiać utrzymywanie porządku, gwarantować udany wypoczynek.

Czytaj więcej


Okucia meblowe

Styl rustykalny to obecnie jeden z najmodniejszych kierunków w aranżacji wnętrz, także w domach prywatnych. Celowo postarzane drewniane meble, efektowne skrzynie i kufry to piękne nawiązanie do wielowiekowych tradycji i wspaniały

Czytaj więcej


Uchwyty meblowe

Okucia meblowe to elementy, którym często nie poświęcamy zbyt dużej uwagi, a to ogromny błąd: okazuje się, że zmiana uchwytów do szafek potrafi całkowicie odmienić meble.

Czytaj więcej


Nogi do stołów

Dlaczego nogi do stołów stanowią ważny element przy projektowaniu wnętrza? Gdy urządzamy pomieszczenie w określonym stylu, staramy się dobrać do niego stylowe meble i dodatki, które ze sobą współgrają i wzajemnie się uzupełniają.

Czytaj więcej


Systemy drzwi przesuwnych

Coraz bardziej popularne w naszym kraju systemy drzwi przesuwnych. Pozostawić w domu duże, otwarte przestrzenie, czy zdecydować się na oddzielne drzwi do każdego pomieszczenia? - przed takim dylematem stają wszyscy urządzający dom lub mieszkanie

Czytaj więcej


STARE NOWE DREWNO

Stare, nadgryzione zębem czasu drewno... Kto się oprze? Ja na pewno nie... Mam oczy dookoła głowy, wyszukując gdzie się da - kawałki desek, listew, kantówek, byleby były stare, podniszczone, wiekowe. Coraz trudniej takowe znaleźć, wbrew pozorom, gdyż jest niebywale modne i na czasie. Czasem więc muszę się posiłkować nowym, które przerabiam na stare. Jak? Zobaczcie sami!

Czytaj więcej


JEDNA PÓŁKA - SZEŚĆ ARANŻACJI!

Dzisiaj chciałabym zaprosić Was do pewnej zabawy aranżacyjnej. Do zmian, by nie było jednostajnie i nudnawo. Zrobimy to w sześciu najmodniejszych stylach aranżacyjnych, do wyboru!

Czytaj więcej


MAŁY DROBIAZG - WIELKI EFEKT

Często bywa tak, że po jakimś czasie zaczynają nam się nudzić nasze meble. Co zrobić z nimi wtedy, kiedy są jeszcze w całkiem dobrym stanie? Oto nasza propozycja...

Czytaj więcej


WIOSNA W DOMU

Kiedy nadchodzi ten dzień, pierwszy dzień wiosny, czuję niesamowity przypływ energii! Nawet jeśli za oknem jeszcze leży śnieg albo pada deszcz, to wszystko jest nieważne, ponieważ zima odeszła do historii!

Czytaj więcej


RUSTYKALNA WIELKANOC

Zbliża się wiosna i święta wielkanocne. Chowamy ciepłe koce, futrzane poduszki, wprowadzamy kolor i świeżość do naszych domów. My zachęcamy Was do samodzielnego ozdabiania swojego domu w stylu oczywiscie rustykalnym...

Czytaj więcej