Menu

Blog


Zaproś do domu szlachetność – baterie łazienkowe w najlepszym stylu!

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy baterie łazienkowe we wnętrzach wszystkich mieszkań były jednakowe. Obecnie na rynku znajduje się tak wiele różnorodnych produktów, że czasem trudno zorientować się w asortymencie. Od pewnego czasu coraz większą popularnością i uznaniem cieszą się baterie inspirowane minionymi czasami. Sprawdź, czy w Twoje łazience nie sprawdzi się właśnie tego typu asortyment.

Czytaj więcej


Przytulny industrializm – czy takie połączenie jest możliwe?

Stylistyka industrialna wywodzi się z surowości zakładów przemysłowych i hal fabrycznych. Ten styl uznawany jest za zimny i wielu osobom nie przypada do gustu jego surowość. Jednak urządzając wnętrze swojego mieszkania, pensjonatu czy biura możesz sprawić, że stylistyka stanie się bardziej przystępna. Wystarczy kilka dodatków, które nie zniszczą charakteru wnętrza, a nadadzą mu bardziej ciepłego i przytulnego charakteru. Na co możesz sobie pozwolić w aranżacjach industrialnych?

Czytaj więcej


Kreatywne rozwiązania do twojego wnętrza – półki zamiast regału na ścianę

Szukanie sposobu na stworzenie unikalnej aranżacji pomieszczeń zalecane jest przy projektowaniu każdego wnętrza. Element niepowtarzalny jest ceniony i sprawia, że pomieszczenie nabiera charakteru spójnego z naszym. Jednym z ciekawych sposobów na stworzenie oryginalnego miejsca i wystroju będą półki wiszące, zamiast regału na ścianę. Czy to nietypowe rozwiązanie jest funkcjonalne i w jaki sposób je wykonać? Podpowiedzi szukaj w naszym poradniku.

Czytaj więcej


Dlaczego styl loftowy jest ponadczasowy?

Stylistyka loftowa, zwana też industrialną jest jedną z dominujących, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Duże przestrzenie, gołe ściany i meble rodem z warsztatów rzemieślniczych to niektóre cechy tego typu wnętrz. Co sprawia, że wnętrza loftowe od lat nie przestają zachwycać? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Czytaj więcej


Meble DiY - kreatywne i ze smakiem - meble, których nie kupisz!

Potrzebujesz wyjątkowych mebli do urządzenia mieszkania lub pensjonatu? Możliwe, że przejrzałeś już wiele propozycji od różnych producentów i nie znalazłeś niczego interesującego. Nie trać czasu na poszukiwanie na zagranicznych aukcjach czy pchlich targach. Rusz wyobraźnię i zaprzęgnij do pracy swoją kreatywność. Zbuduj sam potrzebne meble i dodatki albo przerób dotychczasowe.

Czytaj więcej


Blat dębowy na wiele sposobów – wprowadź harmonię do przestrzeni kuchennej i jadalnianej!

Dąb jest drzewem o szczególnym znaczeniu. W wielu kulturach uważany był za drzewo święte, istne axis mundi, które łączyło ziemski żywot z bogami. Od wieków wykorzystywany jest do produkcji elementów wyposażenia wnętrza, a także budowy budynków. Cenione było głównie za trwałość i żywotność. Do dziś w wyposażeniu wnętrz stosuje się drewno dębowe, dodatkowo ceniąc jego unikalną formę. Poznaj nasze pomysły na wykorzystanie w domu drewna dębowego w postaci blatów.

Czytaj więcej


Oświetlenie - stwórz spójny wizerunek swojego wnętrza!

Akcesoria odpowiedzialne za oświetlenie wnętrza już od dawna przestały pełnić jedynie rolę akcesoriów funkcjonalnych. W nowoczesnych wnętrzach dekoracją jest sama lampa, a także charakter emitowanego przez nią światła. Podpowiadamy, w jaki sposób dobrać akcesoria oświetleniowe, żeby stworzyć spójną industrialną stylizację.

Czytaj więcej


RUSTYKALNE INSPIRACJE ZAWSZE MODNE

Szukasz inspiracji ?
Podoba Ci się jakiś element ale nie potrafisz wkomponować go w całość ?
Zajrzyj zatem do naszej kopalni inspiracji.

Czytaj więcej


Drzwi przesuwne metalowe w dekoracji wnętrz

Drzwi przesuwne to coraz częstsza praktyka stosowana w mieszkaniach. Wzorem wielu obiektów przemysłowych rozwiązania te przenoszone są również do naszych domostw. Współczesne aranżacje coraz chętniej sięgają po tego typu konstrukcje i bez kompleksów stosują je nie tylko w punktach ogólnego użytku. Czy drzwi przesuwne metalowe nie są przesadą i zbyt ekstremalnym elementem wyposażenia?

Czytaj więcej


Meble metalowe - trwałe, solidne i ponadczasowe?

W mieszkaniach i pomieszczeniach biurowych stosuje się przede wszystkim meble z drewna oraz płyt drewnopochodnych. Elementy wykonane ze stali są charakterystyczne dla wnętrz związanych z przemysłem, gdzie ważna jest trwałość. Tymczasem w ofercie sklepu rustykalneuchwyty.pl pojawiły się meble metalowe. Przeglądając asortyment, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie gdzie i czy warto wstawić te nietypowe meble.

Czytaj więcej