Dekoracje ścienne, takie jak obrazy i lustra od zawsze zdobiły nasze wnętrza. Jeszcze do niedawna do ich produkcji używano tanich i łatwo dostępnych materiałów głównie drewna i tworzyw sztucznych. Obecnie jednak dekoratorzy stawiają na bardziej odważne i oryginalne aranżacje wnętrz, wprowadzając do nich metalowe obrazy 3D. Obrazy z metalu nie tylko pasują do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych, ale i są w stanie wkomponować się w każdy styl wnętrzarski w zależności od tego, co i w jaki sposób przedstawiają. Co więcej, metalowe ozdoby wcale nie muszą być wizualnie ciężkie. Możemy wybrać także subtelniejsze formy, które będą przyciągały uwagę i dodadzą naszym wnętrzom wyjątkowości.

Metalowe obrazy 3D – niebanalne dzieła sztuki pełne indywidualizmu

Jeśli chodzi o obrazy 3D z metalu z pewnością staje nam przed oczami ciężka i masywna dekoracja ścienna, która może przytłoczyć nasze wnętrza. Niemniej jednak zwróćmy uwagę na sposób i ich wytwarzania. Metalowe obrazy 3D to rzemiosło, a wszelkie zakrzywienia metalu są dziełem pracy ludzkich rąk. Metal wbrew pozorom nie jest o wiele cięższy od tradycyjnych obrazów w ramach drewnianych, dlatego będziemy mogli powiesić obrazy na ścianie bez obawy, że spadną lub uszkodzą ścianę czy mebel znajdujący się w pobliżu.

obraz metalowy 3d

Więcej w kategorii obrazy metalowe 3D

Obrazy z metalu mają zdecydowaną przewagę nad obrazami tradycyjnymi, jeśli chodzi o ich wytrzymałość. Metal jest odporny na wilgoć i korozję, dlatego z powodzeniem możemy udekorować nimi nasze kuchnie. Dodatkowo jest materiałem niezwykle odpornym na uszkodzenia mechaniczne oraz upływ czasu, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się ich wyjątkowym stylem i pięknem przez długie lata. Co więcej, metalowe obrazy 3D są ręcznie malowane, przez co nie znajdziemy dwóch takich samych dzieł, a kolory którymi pomalowana jest blacha wyglądają inaczej o każdej porze dnia w zależność od intensywności światła, które na nią pada. To czyni obrazy 3D dziełami niepowtarzalnymi i oryginalnymi, a przy tym bardzo funkcjonalnymi, które pozwolą nam stworzyć aranżacje wnętrz pełne stylu i charakteru.

Obrazy 3D z metalu, czyli subtelne dekoracje ścian dla każdego stylu wnętrz

Metal to materiał, który budzi skojarzenie swoistego chłodu, co nie oznacza, że ozdoby z metalu przeznaczone są jedynie do wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych czy industrialnych. Tak naprawdę możemy udekorować nimi salon, sypialnię czy korytarz urządzone w każdym stylu wnętrzarskim bez obawy, że te metalowe ozdoby przytłoczą nasze wnętrza. Jeśli odpowiednio dobierzemy ich rozmiar i kolorystkę, która będzie korespondowała z wystrojem danego pomieszczenia, możemy osiągnąć naprawdę świetne i intrygujące efekty.

obrazy 3d z metalu

 

Więcej w kategorii dekoracje

Zamiast wybrać obrazy 3D do salonu czy sypialni przedstawiające zwierzęta, zabytkowe motocykle i samochody czy pejzaż industrialnego miasta, które jednoznacznie tworzą styl wnętrz, sięgnijmy po bardziej subtelnie egzemplarze utrzymane w stonowanej kolorystyce. Obraz metalowy 3D CZERWONY KAPELUSZ 1 tworzy doskonale wyważone połączenie chłodnych błękitów i czerni, w którym jedynym wyrazistym akcentem jest soczyście czerwony kapelusz. Z kolei CZERWONY KAPELUSZ 2 to jeszcze bardziej stonowany obraz utrzymany w kolorach brązu i bieli, w którym uwagę również ogniskuje nakrycie głowy. W podobnej formie zostały wykonane obrazy 3D z metalu DESZCZ  1 i 2. Pierwszy przedstawia kobietę w czerwonym płaszczu, a drugi mężczyznę w jeansowych spodniach i kurtce — oboje spacerują deszczowymi ulicami miasta. Są to obrazy 3D do sypialni i salonu nowoczesnych kobiet i mężczyzn, które jednocześnie mogą tworzyć jedną, spójną całość. Kolekcje CZERWONY KAPELUSZ i DESZCZ doskonale dopełnią aranżacje wnętrz w stylu industrialnym, loftowym, minimalistycznym i nowoczesnym, a także tych w stylu glamour czy romantycznym. Z kolei obrazy z metalu DESZCZ 3 i 4, które przedstawiają przechodniów spacerujących w deszczu ulicami miast to propozycja dla wnętrz klasycznych, w których będą stanowiły skupiający uwagę element dekoracji ściennej. Równie ciekawie prezentują się obrazy 3D z metalu KWIATY CZERWONE i KWIATY ŻÓŁTE, które perfekcyjnie odnajdą się w każdym pomieszczeniu, a wnętrzom industrialnym i loftowym dodadzą koloru i przemycą element natury do tych przemysłowych aranżacji. Interesującą prezentację natury możemy również dostrzec na obrazie DRZEWO. Utrzymany w kolorystce beżu, złota i brązu idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu – zarówno klasycznym i eleganckim, jak i glamour oraz aranżacjach przemysłowych czy wiejskich. Ciekawą propozycję stanowi także obraz 3D OKIENNICE w kolorach beżu, fiołków i błękitków, który stanowi wymarzoną dekorację do wnętrz prowansalskich czy shabby chic. Idealnie we wnętrzach industrialnych, nowoczesnych i loft odnajdzie się obraz ULICA przedstawiający nowoczesne miasto i przechodniów utrzymany w bielach, szarościach i czerniach przełamane wyrazistą czerwienią ubrań i parasoli.

obraz 3d

Więcej w kategorii dekoracje

Obrazy 3D do salonu i sypialni – stwórzmy własną kompozycję!

Obrazy z metalu wcale nie muszą przytłaczać naszych wnętrz i stanowić ich głównej dekoracji. To od nas zależy czy będą one idealnie korespondowały ze stylem naszego domu, czy też będą tworzyły z nim subtelny kontrast, wystarczy jedynie dobrze przemyśleć ich kompozycję. Obrazy 3D do sypialni i salonu możemy zawiesić na jednej ścianie lub wybrać obrazy o podobnej tematyce i rozwiesić je na wszystkich ścianach. Równie dobrze możemy stworzyć niebanalną kompozycję ścienną, wieszając na jednej ze ścian kilka obrazów z jednej kolekcji utrzymanych w podobnej kolorystyce. Dzięki temu stworzymy z nich efektowny kolaż, który będzie opowiadał nam i naszym gościom swoją historię oraz dopełni styl naszych wnętrz.

Obrazy metalowe 3D niesłusznie kojarzą się z masywnymi, topornymi dekoracjami ściennymi. Te metalowe ozdoby wykonane z cienkiej blachy i  ręcznie malowanie stanowią niepowtarzalne i oryginalne działa sztuki. Możemy sięgnąć po subtelne obrazy 3D z metalu ukazujące naturę lub ulice miast i ludzi w nich mieszkających o stonowanej kolorystyce, które nie przytłoczą, a uzupełnią i podkreślą nasz gust i smak. Obrazy z metalu są także niezwykle odporne uszkodzenia mechanicznie oraz łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu będą zdobiły nasze domy przez wiele lat.

obraz metalowy 3d

Więcej w kategorii obrazy metalowe 3D