Menu
Model: SE.DRZ.FLI.G

Drzwi przesuwne drewniane dębowe FLINSTON z gwoździami


1 697,00 zł
Czas wysyłki: 7 - 21 dni

* wymagane pola

1 697,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

Drzwi przesuwne Flinston z gwoździami to propozycja dla osób konkretnych i stanowczych, które nie podążają za trendami, a sami je wyznaczają.

Drzwi Flinston z gwoździami zostały wykonane z drewna dębowego. Szerokie, masywne deski o dwucentymetrowej grubości zostały ułożone pionowo, natomiast zewnętrzną stronę drzwi stanowią deski tworzące układ przypominający strzałę. Każdy kawałek drewna użyty przy produkcji drzwi przesuwnych Flinston poddawany jest selekcji i dobierany do pozostałych tak, aby wspólnie tworzyły precyzyjny i zdecydowany układ, który zachwyci każdego użytkownika. Konstrukcję drzwi Flinston stanowi rama, która również została wykonana z masywnych desek dębowych. Z kolei gwoździe znajdujące się w konstrukcji drzwi dębowych to elementy ozdobne służące do mocowania podków. Ćwieki dodatkowo podkreślają unikatowość drzwi przesuwnych.

Powierzchnia drzwi dębowych z wyczuwalną strukturą drewna nadaje charakteru i solidności, natomiast słoje widoczne na deskach podkreślają rzeczywisty rysunek drewna. Naturalne rozpękania i zagłębienia po sękach występujące na poszczególnych elementach dodają drapieżności i siły, która drzemie w surowcu. Celowe postarzenie drewna dębowego potęguje wrażenie stanowczości i bezkompromisowości drzwi przesuwnych Flinston.

Ze względu na niepowtarzalność naturalnej architektury drewna, każde drzwi, co stanowi ich atut, nieznacznie się od siebie różnią. Także rozmieszczenie gwoździ może w niewielkim stopniu być różne w poszczególnych egzemplarzach. Ćwieki bowiem stanowią nie tylko funkcję estetyczną ale i praktyczną

Drzwi dębowe Flinston pasują do wnętrza, któremu chcielibyśmy nadać charakter oraz podkreślić hardość i oryginalność ich użytkowników.

Standardowy wymiar drzwi wynosi 100cm x 210cm, grubość 4cm i występuje w wersji surowej.
Dzięki swojej uniwersalności, drzwi przesuwne Flinston idealnie pasują do otworów drzwiowych: 70 cm, 80 cm, oraz 90 cm.


*Produkt wybarwiony i/lub wykonany w wymiarze innym niż 100x210 cm. w myśl Ustawy o Prawach Konsumenta art. 38 pkt. 3 jest produktem niestandardowym i nie podlega zwrotowi.
**Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

EAN 5907772070994
Termin wysyłki 7 - 21 dni
Wysokość całkowita 210 cm
Szerokość całkowita 100 cm
Grubość 4 cm
Materiał Drewno
INFORMACJE DODATKOWE Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.
Opinie klientów

Opinie dla produktu: Drzwi przesuwne drewniane dębowe FLINSTON z gwoździami 1. Produkt

  Iza02.08.2019

  Kapitalne drzwi zwracające uwagę wszystkich. Po prostu rewelka.

 2. Produkt

  Mirek31.05.2019

  Rewelacyjne, niespotykane drzwi. W kolorze brązu wyglądają mega. Zwracają uwagę. Czekałem 2 tygodnie ale było warto. Drzwi bardzo dobrze zapakowane do transportu a panowie kurierzy wnieśli nawet do domu bez żadnego marudzenia. Myślę że wrócę do tego sklepu nie raz.


Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane