Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które odmieniają oblicze przestrzeni, czyniąc z użytkowego wnętrza obszar do życia i obcowania z pięknem. To właśnie otoczenie sprawia, że poranki są przyjemniejsze, chwile spędzone w domu urokliwe, a wieczory spokojne i przytulne. Obecnie dom to nie tylko ściany oraz funkcjonalne meble, ale dusza, część nas samych. Dlatego wprowadzamy do niego rzeczy wyjątkowe, które są naszym odzwierciedleniem. Pomagamy w tym oferując dodatki i meble z duszą. Tym drugim przyjrzyjmy się bliżej.

Rustykalne nie znaczy drogie

Większość mebli, jakie oferujemy to meble, których elementy powstały z recyklingu, jak sosnowe półki regałów, które wykonane zostały z desek pochodzących z palet transportowych. Meble rustykalne to połączenie drewna, często postarzanego, z metalem na którym widać ząb czasu. Zabiegi postarzania mają na celu dodanie charakteru meblom. To cecha charakterystyczna produktów w stylu rustykalnym. One mają wyglądać na wiekowe, klimatyczne i stylowe. Jeśli szukasz czegoś pod linijkę, z białej, idealnie wykończonej płyty – styl rustykalny nie jest dla Ciebie.Meble vintage i industrialne                              foto pinterest

Stoliki i stoły w klimacie rustykalnym

Najczęściej spotykanymi meblami w stylu rustykalnym są stoły. Ich konstrukcję stanowią stalowe nogi w kształcie płozy lub klasyczne oraz drewniany blat. Dostępne są także modele z dekoracyjnymi okuciami. Wszystko wygląda tak, jakbyśmy mebel otrzymali w spadku po babci, jakbyśmy znaleźli go na strychu lub w antykwariacie. Oczywiście wszystko jest nowe, ale wrażenie jakie daje sprawia, jakbyśmy obcowali z czymś co na swym blacie ma zapisaną historię, którą my możemy tworzyć na nowo.

Stół industrialny, vintage                       foto pinterest

Krzesła i hokery w stylu rustykalnym

Łączenie rustykalnego stołu z krzesłami w takim samym stylu jest dozwolone, ale nie wolno przesadzić. Do stołu rustykalnego lepiej wybrać miękko wyściełane, szarą tkaniną krzesła na drewnianych nogach, niż rustykalne siedzisko. Ono sprawdzi się jako dodatek. Idealnie, gdy ustawione zostanie przy regale ze zbiorem książek, zastąpi szafkę nocną przy łóżku lub uzupełni toaletkę. Z kolei hokery, czyli wysokie stołki barowe, doskonale nadają się do kuchni z wysokim blatem.

Krzesła i Hokery industrialne vintage                      foto pinterest

Regały rustykalne na kółkach

Styl rustykalny lubi się z klimatem loft. Oba są na czasie i świetnie do siebie pasują. Widać to szczególnie w meblach, które czerpią z obu tych stylistyk. Drewniane regały na metalowej konstrukcji, osadzone na loftowych kółkach powstały właśnie z zamiłowania do trendów. Dzięki kółkom meble mają interesującą formę i są mobilne, przez co można z łatwością zmieniać ich ustawienie i przeznaczenie.

Regały industrialne

industrialne regały na kółkach

regały vintage metalowe z drewnianymi półkamiPoznajcie ofertę i znajdźcie w niej coś, co będzie odzwierciedleniem Was samych.