drzwi dębowe przesuwne

Więcej widoków

Model: SE.DRZ.ONE.S

Drzwi przesuwne drewniane dębowe ONE BOARD ze sznurem


2 015,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Czas wysyłki: 1 - 5 tygodniOpis

Cechy charakterystyczne

Drzwi One Board ze sznurem jutowym to propozycja dla najbardziej wymagających miłośników natury w nowoczesnej formie – są połączeniem najwyższej jakości, komfortu użytkowania i niezwykłego designu.

One Board ze sznurem to drzwi przesuwne wykonane ze specjalnie selekcjonowanego drewna dębowego. Surowiec ten jest niezwykle solidny i trwały, dzięki czemu świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Nierówne krawędzie drzwi One Board nadają im naturalny i nieregularny kształt, co sprawia, że każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. 

Tym, co wyróżnia drzwi One Board są naturalnie występujące przebarwienia, rozpękania i szczeliny. W drzwiach mogą pojawić się zagłębienia, miejsca po sękach lub łączenia na „jaskółczy ogon”, które powodują, że produkt nabiera charakteru i oryginalności. Surowiec, z którego powstały drzwi jest dobierany ze szczególną starannością tak, aby pęknięcia sprawiały wrażenie zszytych masywnym sznurem jutowym.

Aby zapewnić najwyższą trwałość, w drzwiach One Board zastosowano dodatkowe zabezpieczenia chroniące przed odkształceniem. Naprzemianstronne ułożenie słoja oraz obecność listew wzmacniających wzdłuż krótszych krawędzi sprawuje funkcję ochronną, a sam surowiec, z którego powstały drzwi wykazuje się ponadprzeciętną trwałością.

Każdy egzemplarz drzwi One Board ze sznurem jest jedyny i niepowtarzalny ze względu na kształt i niejednolitą powierzchnię. Aby jak najlepiej oddawały charakter miejsca, w którym zostaną zamontowane, zachęcamy do samodzielnego doboru prowadnic, uchwytów oraz innych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Proponujemy drzwi surowe lub wybarwione olejem naturalnym bądź brązowym. Możliwości konfiguracji poszczególnych elementów sprawiają, że drzwi będą wyjątkowe i dostosowane do indywidualnych preferencji i upodobań.

Drzwi One Board ze sznurem jutowym sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i loftowych czy rustykalnych. Pomimo masywności, jaką charakteryzują się drzwi dębowe, nie przytłaczają one pomieszczeń, wręcz przeciwnie – zajmują znacznie mniej miejsca niż drzwi tradycyjne, a naturalność drewna sprawia, że pozostaną zawsze modne i ponadczasowe.

Cechy, które sprawiają, że drzwi One Board idealnie sprawdzą się w Twoim wnętrzu, to:
- naturalność,
- unikatowość – każdy egzemplarz to osobne dzieło natury,
- najwyższa jakość wykonania,
- niezwykle trwałe i solidne lite drewno dębowe.


*Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

Termin wysyłki 1 - 5 tygodni
Wysokość całkowita 210 cm
Szerokość całkowita 100-110 cm
Grubość 3,5 cm
Materiał Dąb
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Powiązane
Produkty