Blog


Hoker barowy – prosty sposób na niebanalną kuchnię!

Hoker barowy, element pasujący do kązdego wnętrza. Zapraszamy do artykuły

Czytaj więcej

Gałki meblowe, które odświeżą wygląd starych mebli

Gałki meblowe w stylu retro, rustykalnym, zobacz artykuł i naszą ofertę. 

Czytaj więcej

Klamka rustykalna – stwórz stylowe przejście do świata retro!

Rustykalne, retro klamki w niecodziennym stylu. Zapraszamy do przeczytania artykułu i odwiedzin naszego sklepu.

Czytaj więcej

Łazienka w stylu retro – uchwyty na papier i inne ważne akcesoria

Dekoracyjne uchwyty na papier toaletowy, ręczniki w stylu retro, rustykalnym. Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Czytaj więcej

Zawiasy meblowe

Meble odgrywają bardzo istotną rolę w aranżacji wnętrz – nie tylko nadają styl pomieszczeniu, ale także mają odznaczać się funkcjonalnością, ułatwiać utrzymywanie porządku, gwarantować udany wypoczynek.

Czytaj więcej

Okucia meblowe

Styl rustykalny to obecnie jeden z najmodniejszych kierunków w aranżacji wnętrz, także w domach prywatnych. Celowo postarzane drewniane meble, efektowne skrzynie i kufry to piękne nawiązanie do wielowiekowych tradycji i wspaniały

Czytaj więcej

Uchwyty meblowe

Okucia meblowe to elementy, którym często nie poświęcamy zbyt dużej uwagi, a to ogromny błąd: okazuje się, że zmiana uchwytów do szafek potrafi całkowicie odmienić meble.

Czytaj więcej

Nogi do stołów

Dlaczego nogi do stołów stanowią ważny element przy projektowaniu wnętrza? Gdy urządzamy pomieszczenie w określonym stylu, staramy się dobrać do niego stylowe meble i dodatki, które ze sobą współgrają i wzajemnie się uzupełniają.

Czytaj więcej

Systemy drzwi przesuwnych

Coraz bardziej popularne w naszym kraju systemy drzwi przesuwnych. Pozostawić w domu duże, otwarte przestrzenie, czy zdecydować się na oddzielne drzwi do każdego pomieszczenia? - przed takim dylematem stają wszyscy urządzający dom lub mieszkanie

Czytaj więcej

STARE NOWE DREWNO

Stare, nadgryzione zębem czasu drewno... Kto się oprze? Ja na pewno nie... Mam oczy dookoła głowy, wyszukując gdzie się da - kawałki desek, listew, kantówek, byleby były stare, podniszczone, wiekowe. Coraz trudniej takowe znaleźć, wbrew pozorom, gdyż jest niebywale modne i na czasie. Czasem więc muszę się posiłkować nowym, które przerabiam na stare. Jak? Zobaczcie sami!

Czytaj więcej